Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok tartós és jó bolhairtó...

Tudtok tartós és jó bolhairtó szert/módszert?

Figyelt kérdés
10 éves a macskám, eddig nem volt gondunk bolhával, amúgy kinti-benti cica. Most viszont hónapok óta nem tudjuk belőle kiirtani. Nagyjából 3 naponta fújkáltuk Neostomosannal szerencsétlennek ez tiszta kínzás volt, utálta, és nem is használt, ugyanúgy vakarózott tőle, meg rajtunk is volt bolhacsípés továbbra is. Fürdettük is, az se használt semmit. Bolhanyakörvet sosem hordott, nem is viselné el. Kiskorában próbálkoztunk, de pár nap múlva muszáj volt levenni, mert látszott, hogy rosszul van tőle.
2013. okt. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Először fürdetés neostomosannal. Utána két nappal spotont teszel rá. A cseppre rá van írva, meddig hatásos bolhára. Viszont a lakást bolhátlanítani kell. neostomosanból jó pár ampulla megvesz. Bútorok lefújva, padló felmosva, A lakásban 5-7 naponta minimum 3x megismételni.

1 ampulla= 1 liter vízben feloldva.

2013. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lakást körbefújkáltam, fél ampulla is elég volt rá, nem 6 szintes luxusvillában élünk. Itt már nincs is, most egy külön helyiségben van a cica, rajtunk már nincs csípés. Azért is írtam múltidőben, hogy volt rajtunk csípés.
2013. okt. 25. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Fél ampulla az fél liter víz. Amikor évekkel ezelőtt a cicám elbolhásította a szobát, nekem csak a heverőre kellett kivül-belül 1 ampulla ahhoz, hogy valóban átnedvesedjen az anyag.

A következő nemzedék 2-3 hét alatt kel ki.

2013. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam eláztatni a lakást, mivel valahol aludni/ülni/járkálni is kell. Mindegy, a lényeg, hogy a lakásban nincs bolha egy ideje, a macskában viszont igen. A spotont kipróbáljuk. Van ennek valami neve?
2013. okt. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!