Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kiscicám egyfolytába...

3 hónapos kiscicám egyfolytában belelép a friss kakijába és hordja szét a lakásban. Mit tegyek ellene? Folyt köv. ->

Figyelt kérdés
Már belenyomtam az orrát, bekotortam mélyebbre a tappancsával de semmi nem használ. Naponta kb. 5x fürdünk így. Nem tudom már mit csináljak, várok minden segítséget! Köszönöm. :)

2013. okt. 28. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, kedves kérdező. Mindenek előtt vegyél egy sokkal nagyobb alomtálcát, mert lehet, hogy a helyszűke miatt lép bele a kakijába. Biztos, hogy nem direkt csinálja, a macskák általában undorodnak az ilyesmitől. Ha a nagyobb alomtálca sem vált be, akkor el kell vinni az orvoshoz, nem-e valami testi probléma miatt csinálja.
2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hát a lehető legnagyobb tálcát vettem meg neki, tehát nem ez a baj. Testi gond alatt mit értesz?
2013. okt. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!