Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye hogy meghal...

Kutya222 kérdése:

Mennyi az esélye hogy meghal a cicám ;´ (?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk nemrég lett 1 éves egy kicsi dudor van a hasikáján apa mindig nyaggat hogy megfog halna a macska megfog halni és mikor lekiabálom a fejét hogy vigyük orvoshoz azt monja neki már mindegy azaz a cicának,amikor elaltatom a cicám akkor mindig azta kicsi dudort nyalogadja sajna .Tudni kell hogy eza cica háttal születtet meg de mikor még élt a testvéré akkor mindig öt nyalogadta ( a popsiát és ez kicsit zavaro volt fujj probáltuk leszoktatni de nem ment most hogy meghalt a tesoja most már a kicsi dudort nyalogadja ) mindig macska konzerves kaját kap jásat és kihánnya de ha csirkét eszik akkor nem . néha öklendezik akkor a szörgolyora gondolunk azért de nem tudom félek, apa is nagyon köcsög hogy nem akar rajta segiteni ezért meg fogom utálni a másik cicám is miatta halt meg kitört a nyaka mert nyitva azaz bukora hagyta az erkélyajtot a harmadik cicámra meg nem figyelt és elszökött ;´( megfog halni szerintetek a cicám?(amikor a cicám felakadt én nyaraltam)

2013. okt. 28. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit megkérni hogy vidd állatorvoshoz?
2013. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy egy napon keresztül mennyit foglalkozik a dudorral a hasán és mekkora a dudor a macska egész testéhez képest? Ezután lehet arányt számolni.
2013. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hol laksz kedves kérdező?
2013. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
És még attól is függ, hogy növekedik vagy csökken-e a dudor? Ha igen, milyen sebességgel?
2013. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Németországban lakunk és nem tudok megkérni senkit ;(.

a dudor már kb 6 honapos kora ota nem nött de nem tudom mert a testéhez képest ugyan akkora mint 6 honapaosan igy a macska is nött szerintem meg a dudorja.És minden nap elalváskor de csak akkor ha ellaltatjuk csak akkor nyalogadja .

2013. okt. 28. 19:58
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha a kedve jó meg eszik akkor nincsen baj. Lehet valami kinövés van rajta. A kaját meg váltsátok ne konzervet egyen mert az a fogaknak se túl jó.
2013. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
oké akkor majd májkrémet meg felvágottat adunk neki
2013. okt. 28. 20:22
 8/25 anonim ***** válasza:
Németország???Ott annyi állatvédő szervezet van ,hogy meg sem tudom számolni. Szóval tudod mi legyen??? Szólj a helyi állatvédő ligának ,hogy vigyék el a cicust dokihoz. Ha pedig a kezelés drága akkor az állatvésőkkel közösen bírtok adomány gyűjteni.
2013. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Gyűjtöl zsebpénzt és elviszem orvoshoz. Mi ezen olyan bonyolult.?! Már rég elvihetted volna állatorvoshoz. Az hogy külföldön vagy nem indok. Nem normális hogy eszik és hány a cicád. Tejet ne adj neki, mert menni fog tőle a hasa és kiszárad. Nem tudja megemészteni . Kérj meg egy barátot, vagy te magad és menj el a macskával dokihoz. Ha nincs macska hordozód, akkor gyűjtesz rá és veszel egyet. És így eltudod vinni dokihoz. Ha megkérsz valakit akinek van kocsija hogy vigyen el egy állatorvoshoz akkor el visz. Főleg ha kifízeted. Ha nyalogatja akkor fáj neki.
2013. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
sajnos 11 éves vagyok nemtudok némtül és simán eltévedek tejet nem adunk neki soha és ha normális hust eszik azt nem hánnya ki és sajna egyetlen egy barátom sincs magányos vagyok tesoim se tudnak egy árva kukott se némtül
2013. okt. 28. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!