Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Denevér jelmezt hogy csináljak...

Denevér jelmezt hogy csináljak a cicámnak?

Figyelt kérdés
A legjobb ötlet a denevér szárny volt. Linkeke kellenének szárny sablonról. Plusz hogy rögzítsem?

2013. okt. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
De miért kínzod szegény macskát? Azt ugye tudod, hogy ő nem ember, és nem tudja mi az a halloween?
2013. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A sok befásult ember hú de nagy általkínzásnak tartja azt ha beöltöztetik az állatot. Ezek nem plüssök. Ha nem tetszik nekik úgyis lerázzák levergődik magukról. Pár perc alatt el is felejtik ha meg utána megsimogatod még jobb is neki.

Szerintem kérdező próbálkozz karton papírból vagy ilyesmiből valami alkotni.

2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

[link] -> szárny ötletek


én kivágnám a szárnyakat kemény kartonból(persze nem külön-külön hanem egybe(vagyis úgy hogy összekapcsolod a két szárny "tövét")), és tennék rá 2 akkora gumit(amit a ruhába szoktak rakni)ami kb körbeéri a csuklóm - ide be tudná dugni a két első mancsát a cica és ha ez nem elég akkor egy patentos/vagy csak rugalmas anyagot (amit a cica hasán össze lehet kapcsolni és ezt) is a szárnyhoz kapcsolnám...

én így csinálnám... remélem értetted ahogy leírtam :)

2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értettem. Köszi
2013. okt. 30. 08:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek szárny-minták
2013. okt. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!