Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálják ezt a macskáim?

Miért csinálják ezt a macskáim?

Figyelt kérdés
3 cicánk van a legelső akkor került hozzánk amikor még panelben laktunk .rá egy évre kiköltöztünk egy kertes házban alomnak fűrészpor volt a cicáknak és mindig abba végezték a dolgukat .benti cicak voltak mert nem voltak megszokva a hideg idővel .nem is volt semmi baj addig amíg fél éve a legnagyobb cicánk nem kezdett el a zuhanyzó fülkébe kakálni nem értettük miért csinálja. a jó időben mindig ki voltak engedve de pár hete a hideg időben lett mind a három engedve hogy meg ne fázzanak erre a legnagyobbik beszaladt a hálószobánkba a nekik tilos a belépés és rákok állt a drága perzsaszőnyeg m re ne mondjam mennyire ideges voltam lettemtegnap este rávettem a barátomat hogy engedje be őket mert hideg van és azért is mert egy hete vettünk egy kutyát és nem igazan jonnek jol ki egymással .kb 1 órája arra kell felkeljek hogy kaki szag van az egész lakásban a tusoló kabinban es a wc elotti szonyegen kaki van és a konyhában is találtam kakit jó nagyot méghozzá miért csinálhatja ezt nem értem mi lehet az oka segítsetek.ja es raadasnak jol osszevesztunk a parommal rs azt mondta h be ne merjem oket meg 1x engedni...felek h megfaznak mert jon a tel es a padlasunk nagyon huzatos... :((
2013. okt. 31. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak h belem ne kosson valaki nem azert irtam hibasan mert analfabeta vagyok hanem kiprobaltam a telo hangalapu bevitelet miutan eloszor beirtam a szoveget es veletlenul kileptem :)) bocsi.azert remelem a lenyeg ertheto.
2013. okt. 31. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek? így biztosan nem lehet tudni... ivartalanítva van? ha nem, lehet, h tüzel stb. ...
2013. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a legnagyobb 2 eves ivartalanitott kandur, a kozepso 1 eves ivartalanitott kandur es a legkisebb pedig 5 honapos kislany de meg nem lpett elkottetve mert meg tul kicsi. a kutyank lassan 3 honapos kan. Tegnap este beengedtuk a picit, tettunk tiszta almot stb s reggelre megint a furdobe kakalt... pfff....a parom kirakta es mndta h ennyi volt.. kesz.. macskanak kint a helye...(ami reszben gaz, ne is erre figyeljetek, hanem arra amiert IDE irtam a gyakorira lecci)
2013. nov. 2. 14:54
 4/4 anonim válasza:

Szia! Az én cicám (3 és fél éves, ivartalanított kandúr) nemrég elkezdett bepisilni. Alapvetően egy nagyon okos, betanított, szobatiszta cicus, de a tiszta alom ellenére is bent intézte el a dolgát. Szerencsére csak pisilt, de egy panelban az is kellemes tud lenni.

Egy ismerős mondta, hogy a nagyon elkényeztetett állatok gyakran esnek depresszióba (nem vicc!). Elvittük állatorvoshoz, hogy nézze meg/adjon valamit.. Nevetve közölte, hogy a mi cicánknál nem ez a helyzet, egyszerűen lázadó természetű. Javasolta a macskariasztó spray-t, ami kb 800 ft, és ha 2-3 naponta fújsz belőle, nagyjából egy hónapig kibírja. Nálunk bevált! Azt nem tudom, hogy a kutya hogy reagálna rá, mivel ő is elég érzékeny az ilyenekre.. A spray-nek nincs kellemetlen szaga, nem mérgező, de arra vigyázni kell, hogy a cicusra ne menjen, mert enyhe idegrohamot kapnak tőle (értsd: nem bírja elviselni a saját szagát, ezért össze-vissza rohangál, egészen a fürdésig, amit célszerű azonnal beiktatni!!).


Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed lenne, írj privátban! :)


Egy macskabolond.

2013. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!