Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy megmérkezték a...

Lehet hogy megmérkezték a macskám?

Figyelt kérdés

Nem is a macskám, kóbor, de rendzseresen beugrott a kertbe kaját kérni. 3 Napja is este, evett, nyávogott, ment elfele, de akkor láttam hogy az egyik lába 90 fokban begörcsől, másik egyenessé merevedik, nyelve kilóg és zihálva veszi a levegőt. Mire odaértem így is átjutott a kerítés alatt. Most találtam meg a testét a lépcső alatt. A végbelénél kevés zöldes anyag volt látható.


Van ilyen hatású méreg, gyomirtó, stb? A közelben lakik vagy 5 ember aki utálja a macskát.



2013. okt. 31. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pfejj a végebelét nézegeti-.-xddd
2013. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves idiótavagyok, te tényleg idióta vagy, szóval találó nevet választottál. És igen, sajnos tényleg lehet mérgezésről szó, de mivel kóbor macska volt, lehetett más betegség is.
2013. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos, de az élettani biológiai ismereteim jóval az átlag fölöttiek, minden apró részletet megnézek hasonló esetben
2013. okt. 31. 11:39
 4/6 anonim válasza:
Szegényke.. mert egy macska tényleg nagyon sok vizet zavar, kell kitenni neki mérget. Én legalább 5 macskámat mérgezés miatt vesztettem el, de felénk légpuskával is lövik őket, mert megtehetik, mert valamin kell gyakorolni. Mindig olyan stádiumban találtam már meg a cicákat, hogy nem volt tiszta a tudatuk, furán jártak, fura hangokat adtak ki magukból, pupilla kitágulva teljesen, aztán többnyire mind meghalt reggelre. A zöldes anyag lehet akármi szerintem, halálakor elernyedtek az izmok és ami ott volt az talán kijött.
2013. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van itt egy csomó komoly növénykertész, lehet hogy veszélyes szerekkel kezelik a növényeiket?
2013. okt. 31. 12:34
 6/6 anonim válasza:
Felénk sok a padlás és az egér. Kirakják az egér- és patkánymérget, a macska bekajálja a mérgezett egeret, aztán annyi. Elvileg ugye mozgó állatra vadászik, de nyilván könnyebb elkapni egy kábult és lassabban mozgó egeret, amit aztán jóízűen elfogyaszt.
2013. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!