Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretem a macskákat!...

Nagyon szeretem a macskákat! Szerintetek jó ötlet, ha a panellakásomban tartanék egyet? Örökbe szeretnék fogadni egyet.

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben fel tudod vállalni az ellátását és az esetleges orvosi költségeket, akkor ez egy szuper ötlet, főleg, hogy örökbe fogadnád!!! Csak támogatni tudom!!!
2013. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Panelban is lehet tartani. Miért ne? Másnak is van.

Fogadj nyugodtan örökbe nagyon hálás lesz neked és mivel érezni fogja, hogy jobb helyen van talán ragaszkodóbb is lesz.

A menhelyeken azok a cicák, akik bekerülnek az örökbe fogadási programba, azok már átestek az orvosi vizsgálatokon, ha valami bajuk volt kikezelték, oltva, féregtelenítve, ivartalanítva vannak.

Ott elmondják, milyen a cica viselkedése, hogy került oda. Akár meg is ismerkedhetsz velük, mielőtt választanál.


Szomszédom is menhelyes cicát vett magához 10 éve és nagyon boldog vele.

Az újságokban hirdetettekkel vigyázz mert lehet, hogy betegek.

2013. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A veszprémi állatvédő egyesülettől hoznám el a cicust. Csak jól fogja-e magát érezni panelban.
2013. okt. 31. 21:47
 4/6 anonim válasza:
Biztosan jól érzi majd magát, de ha nem nagyon forgalmas helyen laktok akkor ki is kéne menni vele a szabad levegőre. Mármint nem mint a kutyáknál, sétáltatni, hanem kimenni vele akár csak a bejárat elé a lépcsőre. Úgy tudom a panelek mögött általában van egy kis zöld rész, esetleg egy játszótér. Ott játszani vele, simogatni. Ha nem tudsz otthon maradni vele (meg amúgy is), vegyél neki kaparót mászókát. Ezek azok amikkel szerintem egy panelban is jól ellenne.
2013. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsad!
2013. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el jól fogja magát érezni. Egy szép nagy lakás egy szűk ketrec után,szerető gazdi, sok simi és figyelem csak vele lenne foglalkozva...miért is ne érezné jól magát?
2013. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!