Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hát ezt már nem hiszem el,...

Hát ezt már nem hiszem el, komolyan. Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
24 óra leforgása alatt körbesz*rta a fürdőszobát, de szó szerint! 3 adag a zuhanyzóban körbe, és még négy a vécé és a fal között, szépen sorban. Múlt éjjel nem voltam itthon, reggel hazajöttem, de körbenézni sem volt időm, most értem haza melóból, és ez fogadott... Miért csinálja ezt? Az alom alig használt, ebbe még bele szokott menni. Egyáltalán hogy fér el ennyi cucc egy kismacskában??? (Azt meg sem említem, hogy 2 napja lepisilte a jógaszőnyegemet.) Most meg itt dorombol nekem... 4 hónapos, lány.
2013. okt. 31. 22:52
 1/7 anonim válasza:
énszerintem vagy van neki valami betegsége amit kikellene vizsgáltatni az álatorvosnál vagy pedig van mégegy lehetőség mégpedig kell almot cserélni neki szerintem tegyél egy öreg tepsibe vagy tálba homokot és biztossan bele fog menni a macska :)
2013. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énszerintem pedig nincs neki betegsége, járunk állatorvoshoz, utoljára 2 napja voltunk. Az almot nyilván kicserélem, de ilyen állapotban még simán bele szokott menni (rendes alomtálcám van, macskaalommal).
2013. okt. 31. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedés zavar.


Nem voltál itthon az éjjel, reggel meg mentél is tovább.


Ő meg elárvultnak érezte magát, és hisztiből , bosszúból, figyelemfelkeltésből kakilt be mindenhová.


Foglalkozz vele többet.

Meg fog nyugodni.

2013. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Raadasul a "hogy fer ennyi cucc egy kismacskaba" dolog elege jogos, valoszinuleg unalmaban is evett, es amit megesznek, az ki is jon.

Tipp: Ha ilyen hosszu ideig magara hagyod, ha nem is akarsz melle egy tarsat beszerezni, hogy valamivel elfoglalja magat, legalabb valami zenet hagyj neki bekapcsolva. Mert kulonben halalra unja magat, es annak ilyesmi kovetkezmenyei vannak.

2013. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos ez most így alakult, ennél többet szoktam itthon lenni. :S Pedig rengeteg játéka van. Az egész lakás az ő kaparófájával, egereivel, labdáival, zacskóival és dobozaival van tele. Nem is beszélve minden egyébről, ami nem játéknak készült.
2013. okt. 31. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Unalom, figyelemfelhívás.


Amikor annak idején megvettük az első számítógépünket (mindenki azzal foglalkozott ugye, ott ültünk), a kutya szépen össze.szarta a nappalit XD

2013. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Valletta ***** válasza:
24 óra alatt nem szarik 7 adagot a macska. Attól, hogy voltatok orvosnál még lehet gyomorrontása, fertőzése, amitől megy a hasa.
2013. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!