Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Fressnapfsban lehet kapni...

A Fressnapfsban lehet kapni macskahámokat (amit karácspnyra szeretnék a cicámnak megvenni). A cicákat milyen időközönként lehet kivinni sétáltatni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A macskák baromira nehezen szokják meg a hámot és a sétáltatást. Szerintem felesleges.
2013. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Macskát nem lehet sétáltatni, mert nem bírják, hogy megvonod tőlük a szabadságukat. Pláne ha eddig sosem volt pórázra kötve.

Még utálni is fog érte.

2013. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni én azt mondom.. Én is büszke sétáltató vagyok, de mi nem úgy sétálunk mint a kutyák. Arra amerre ő akar, de simán mászik fára is.. Pont azért mert szabadlelkű ezért sétáltatom ezért ül az ajtó előtt ha menni akar, lehet csak egy háztömböt sétálunk körbe, de utána olyan önelégülten nyúlik el, hogy öröm nézni..

Vannak cicák aKik nem bírják, csak akkor tudod meg ha kipróbálod..

Az utcán kinevetnek, pedig csak neki akarok jót..

2013. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!