Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár hetes kiscicának lehet...

Pár hetes kiscicának lehet adni féregtelenítőt? (tabletta)

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy mennyi idős(de sztem van már 1 hónapos), mert találtam egyedül a földúton. Kinyílt már a szeme is,foga is van,járni,futni is tud. Adtam neki tejet is és kakaót is,de semmi baja nincs tőle amúgy. És lány cica.

2013. nov. 1. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tabletta. Ha leírod, hogy mi a neve, akkor jobban tudnánk tanácsot adni. Ugyanis készítményfüggő, hogy milyen idős állatnak adható.
2013. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell is neki adni.Kérj a dokitól kiscicáknak való féreghajtót, 3 hónapos koráig 2 hetente kell kapnia.


Tejet és kakaót pedig ne adj neki,mert nem cicáknak való.A kakaó cukros,elrohadnak a fogai...

2013. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm! 1.válaszoló: még nem tudtam előkeresni a féregtelenítő papírját,de majd megkeresem és leírom hogy milyen.
2013. nov. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!