Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől folyik erősen a cicám...

Mitől folyik erősen a cicám nyála? Ő maga is nyálas itt ott a bundáján, meg a szája körül.

Figyelt kérdés

Semmi egyéb tényező nincs, nem szédeleg, van étvágya, hangja rendben, ugyan olyan kedves cica, nincs semmi látható fájdalma.

Tegnap még büdös volt a szája itattam vele sóstejet, mert méregre gyanakodtam, ma már nincs az a bűz. Esetleg még annyi hogy a fél szeme csipás. 7 hónapos nőstény.


2013. nov. 2. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Doki látta? Mi akkor voltunk így (bűzös nyál, nyálfolyás), amikor tályog volt a szájában és kifakadt.
2013. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

esetleg nézd meg, hogy nincs-e a szájába valami

nekem volt olyan, hogy a fogára, vagy fog közé (már nem emlékszem) rászorult egy csont és attól nyálzott nagyon.

kipiszkáltam belőle, és elmult a gond is.

2013. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr. Sükösd László ***** válasza:
Legtöbbször valamilyen szájüregbe szorult táp darab okozza fiatal cicánál a nyálzást és a bűzös lehelletet, de előfordulhat vírusos eredetű gyulladás, vagy fogváltás miatt is. Ha nem múlik, javasolt állatorvost keresnie.
2013. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha adtál neki csontot akor a fogába ragadt. Nézz a szájába.
2013. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyet ertek, az elso kommentelovel, en is igy vettem eszre h nagyon durvan nyaladzik, es budos a nyala, es kinyitottam a szajat egy egy nagy folt volt a nyelven, bevittem az allatorvoshoz es mondta h ez egy eleg sulyos betegseg cicaknal es halalos is lehet. antibiotikum kura es rendbe jon :)de vidd el dokihoz
2013. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!