Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak...

Mi lehet a baja a cicámnak mivel (anya szerint) napok óta nem eszik és nem is nagyon ivott?

Figyelt kérdés

tegnap egész nap nem volt bent a cica pedig eléggé szoba macska. rengetegszer bent van egész nap sőt gyakran bent is alszik. nos tehát a cicus szerintem tegnap óta nem eszik, de lehet benne valami, hogy már több ideje mert mostanába láttam hogy a kedvenc konzervjéből a kaja sokszor ott volt pedig mindig mindent felfal, de csak annak tituláltam hogy túl sokat kapott! tehát a lényeg az hogy tegnap elég sokáig szóltunk neki este hogy jöjjön be. hívogattuk de nem jött nem jött. általában elég gyorsan szokott bejönni szóval ez furcsa volt. aztán meg érkezett vagy legalábbis az udvaron setalgatott. kivittem enni de ő csak megszagolta és ott hagyta(a kedvencét!!) általában mikor a dobozt meglátja már akkor elkezd dörgölőzni, nyávogni és teljesen bevan zsongva. de inni sem iszik. most reggel kivittem és ivott pár kortyot de az semmi.

a hátsó bal lábára rá sem lép esetleg lehet attól vagy valami betegsége van és az hogy a lába fáj az "teljesen" lényegtelen e mellett?


2013. nov. 3. 07:14
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azóta természetesen csak alszik, pihen, és szomorúan néz az általában igen nagyon aktív cica.
2013. nov. 3. 07:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg a lábát, ha nem lép rá vagy sántít, akkor megsérült, és a fájdalom miatt nincs étvágya.

Ha nagyon sír mikor a lábát nézitek (és nem láttok rajta sérülést), akkor lehet hogy kificamította. Ebben az esetben érdemes dokihoz vinni megvizsgáltatni.

2013. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beteg, minél előbb vigyétek el állatorvoshoz.
2013. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így volt 1 éve az én macskám is. Fokozatosan rosszabbul lett és végül meghalt. Ünnep volt egy állatorvost sem értem el. És amikor már vége lett az ünnepnek. Vártam a Reggelt hogy vigyem. És meghalt. Mai napig siratom. Mindenképp vidd el orvoshoz mert kiszáradhat. Esetleg mérgezés is lehet, ami 2 napon belül vagy pár óra alatt kin szenvedést tud okozni. De belső vírus fertőzés is lehet. Ugyan kívülről nem látszik, de belül pusztít. Hívj fel egy állatorvost majdnem mind rendel hétvégén. Vidd el a macskát vagy hívd te ki a házhoz. De ilyenkor minden állatkórház nyitva van. De ne várd meg a hétfőt . Valahogy tartsd bent a macskát. Ha nincs széklet és vizelet akkor nagy baj van. Minden esetben állatorvos.
2013. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!