Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy vemhes a macskám?

Lehet, hogy vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám már 8 hónapos, de fogalmam sincs, hogy milyen az amikor tüzel... Múlt héten 2x hallottam, hogy visít egy nagyot, kimentem hozzá a kertbe, de nem volt ott. Csak a tél miatt ilyen dagi? :D
2013. nov. 3. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tél miatt húsosabb, akkor az mindenhol látszik nem csak a hasán. :) Akkor a Pofija és a lába szőrzete nagyon puha jó kis húsos lenne :). Ha csak a hasa nagy , akkor lehet hogy a gyomra beteg. Most nem jut eszembe a betegség neve. De olyankor a nedves típusnál a has megnagyobbodik a felgyülemlett folyadék és genny miatt. Mindenképpen halálos kimenetelű. Ha elviszed dokihoz megnézi és legalább megnyugodsz és még fizetned sem kell érte. :) . De ha megállapítja hogy Vemhes akkor szerintem jó ötlet az ivartalanítás mert nem lesz gazdi a kismacskáknak és ők is szaporodnak majd, és az etetésük is nehéz lesz. És egy ilyen nagyon fiatal macskánál a korai Vemhesülés nagyon nehéz lesz, fájdalmas és komplikáció is felléphet.
2013. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nézem, mindenhol pufi, még az arcán is :) már akartunk amúgy ivartalaníttatni, de az orvos csak az első tüzelés után csinálja meg, na de remélem, hogy addig kibirja :))
2013. nov. 3. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd lakásban :)
2013. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!