Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől változik meg hirtelen...

Mitől változik meg hirtelen egy macska hangja?

Figyelt kérdés
A cicánk öt éves, eddig , ha lehet ilyen jelzőket használni, finom, lágy hangú nyávogás volt rá jellemző. Egyik hétről a másikra, azonban ez megváltozott. Most olyan érdes, reszelős a hangja. Úgy írnám le, hogy olyan, mint amikor egy fiú serdül és a hangja mutálni kezd. Hozzátenném, hogy ivartalanított kandúrról van szó. Keresgéltem válaszok után, egy angol nyelvű oldalon találtam használhatót. Ott azt írják , hogy laryngitis, pharyngitis, akár vírus is okozhat ilyet. Úgy hiszem, kell lennie egyszerűbb, nem betegség okozta válasznak is.
2013. nov. 4. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedt meg. Ha megfáznak berekednek ők is mint mi. Ha nagyon aggódsz vidd el állatorvoshoz elvégre te tudod hogyan viselkedik ha baja van és hogyan hogy ha nincs.
2013. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!