Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor nő nagyra a macska...

Szabó Roxán kérdése:

Mikor nő nagyra a macska amikor ki van heréltetve vagy amikor nincs?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha ki van ha nincs akkor is meg nő :) . A kandúr macskák nagyobbak minta a nőstények. De jó ivartalanítani mert akkor nem csavarog el és nem szerez sérüléseket és nem szed össze fertőzést sem. Én egy két hónapja ivartalaníttatam a nőstény macskánkat és szebb és nagyobb is lett. :) De lehet csak a tél miatt lett jó sűrű és szép a bundája. :)
2013. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ivarérés előtt van ivartalanítva akkor nagyobbra nő meg, mivel tovább termeli a növekedés hormont (ezért volt pl az én nőstény macskám is nagyobb egy ivaros kandúrnál :D)
2013. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nekem pedig hím 1 éves cicám van és csak azért kérdeztem mert lehet hogy ki fogjuk ivartalanítani még egyszer köszönöm
2013. nov. 5. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor az már nem fog nőni, max hizni. az ivartalanitott állatoknál jobban oda kell figyelni az étkeztetésre, mert hajlamosabbak a hizásra.. (ez annyit jelent hoyg kevesebbet kell neki enni adni)
2013. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!