Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 17 éves cicám. Sajnos...

Van egy 17 éves cicám. Sajnos nagyon rossz bőrben van, nem eszik, lógatja a fejét ma egész nap. Dokival beszéltem telefonon és azt mondta jobb lenne neki ha elaltatnánk. Nem biztos, hogy végig tudnám nézni. Ettől rossz gazda vagyok?

Figyelt kérdés
Járogatunk kezelésre vele egy ideje de úgy fest ma feladta a harcot. 6 éves korom óta nevelem, 1 hetesen találtuk. Iszonyúan szeretem és a szívem szakad meg érte. Sírok egész nap. Sajnos nem leszek elég erős végignézni ahogy elaltatják. Nagyon lelkiismeret furdalásom van emiatt.:(
2013. nov. 5. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán megéli a 4 órát. Előbb sajnos nem ér be a doki.:(
2013. nov. 5. 14:24
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem egy felelőségteljes gazda dolga az is, hogy meghoza ilyen esetben a döntést, hogy ne szenvedjen az állat... tudom, nehéz, és fájdalmas...de sajnos meg kell hozni a döntést. Sokszor jobb az állatnak ha nem vagy ott, könnyebben elmegy... az én kutyám is beteg lett, orvossal ugy maradtunk, hogy ha reggelre nem lesz jobban, elaltatjuk, még este kapott kezelést. éjjel 1 óra körül elmentem mellőle aludni egy órát...mikor visszamentem hozzá már halott volt. Nem tudott elmenni, míg mellette voltam, ezt sok állatnál láttam. Nehéz, de neki ígya jobb...
2013. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:( Sajnálom a kutyusodat.

Igyekszem erősnek lenni ma de piszokul félek.

2013. nov. 5. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 kutya ment el a kezeim kozott. leirhatatlanul szivettepo volt mindket alkalom, de en ugy gondolom jobb hogy ott voltam, mert igy legalabb az utolso pilllanatig veluk voltam, es nem egyedul kellett elmenniuk.
2013. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép kort ért meg a cicád. Sajnos, ha mi leszünk menthetetlen állapotban, nekünk seni sem fogja beadni azt az ijekciót.
2013. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm, ha valaki később ezt olvassa és nem teljesen érti a válaszokat vagy valami....volt ezelőtt vagy 20 komment még...de törölve lett, csak tudnám miért :o
2014. febr. 18. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom milyen érzés:(

de ettől nem leszel rossz gazdi, sőt! Megszabadítod a szenvedéseitől. Neked is rossz lenne fájdalomban élni.

És sajnos senki se halhatatlan.

2015. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!