Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idö alatt gyógyul?

Mennyi idö alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

Van egy 5hónapos kiscicám, nagyon szeretem mindekit lekiabálok ha úgy nyul hozzá..

Tegnap elött öcsi a tv-t nézte és véletlen rá rakta a melső lábára a széket.. tegnap még ugrándozott semmi baja nem volt.. ma meg már fekszik semmi nyávogás csak mikor megy.. nbiztos vagyok benne hogy nem tört el mert csak egy kis müanyag szék volt. Bizonyára meghúzodott neki. mennyi idö a húzodás gyógyulása?

Bunkó válaszirok. kérem kiméljetek..



2013. nov. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állatok, főleg a cicák elég gyorsan regenerálódnak. Ha pár nap alatt nem jön helyre, azért inkább vidd el a dokihoz. Egyébként ha a történtek utáni napon semmi baja nem volt, akkor a mostani tünetet nem a székes eset miatt produkálja.
2013. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát.. pedig csak ez lehet az oka mivel bent van a házban, és figyeltem tegnap végig.
2013. nov. 6. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
De gondolj bele... ha veled történik valami, teszem azt rárakod a széket a lábadra, az azonnal fáj és egy ideig úgy is marad, nem pedig másnap vagy harmadnap kezdesz el sántikálni...
2013. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy ma 4órától van orvos elviszem az a legbiztosabb :)
2013. nov. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!