Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, de közel sem biztos,...

Lehet, de közel sem biztos, hogy a macskám megette/megnyalogatta az antibébimet. Teendő? Vaklármát nem akarok.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy eltűnt az éjjeliszekrényemről, a cicus meg mindent játéknak vesz ami zörög, csak ő játszhatta el. Szerencsére már csak pár szem volt, nekem károm nem lesz belőle, max. korábban fog megjönni, de vajon kitudja szedni a buborékfóliából? Van rá esély, hogy tényleg benyalta?
2013. nov. 7. 13:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem látszik rajta, pörög, játszik, eszik. Lehet megtalálom érintetlenül a mosogató mögött, de ha mégsem?
2013. nov. 7. 13:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Most akkor megette, vagy megnyalta? Nem értem pontosan a kérdést. Amúgy semmi baja nem lesz tőle.
2013. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

". Szerencsére már csak pár szem volt, nekem károm nem lesz belőle, max. korábban fog megjönni, "


Te eszetlen! A tabletta szedését SOSEM szabad előbb abbahagyni, ez a védettség elvesztését jelenti! Ha nem tudod beszedni az utolsó szemeket mindenképp beszélj a nőgyógyászoddal, hogy hogyan folytasd a tabletta szedését, mert ilyenkor az is lehet hogy abba kell hagynod majd a következő menzeszkor újrakezdeni. Szóval de igen, rohadtul lehet belőle bajod, az, hogy teherbe esel!


A macska kapcsán pedig hívd fel az állatorvost, neki ez egy nagyobb adag hormon, lehet ártalmas. Egyébként tapasztalat, hogy ki tudja szedni a csomagolásból (szétrágja). Nekünk a baldrián tablettákkal csinálta ezt, attól meg felpörögnek a macskák. Azóta minden ilyesmit elzárva tartunk, neked is ezt javaslom. A legtöbb emberi gyógyszer a cicáknak méreg.

2013. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második író! Nem biztos, hogy "eszetlen" a kérdező, lehet hogy úgy értette, hogy azért nem lesz kára belőle, mert nem élt mostanában nemi életet. Erre nem gondoltál? Nem kell egyből támadni szegényt.
2013. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az más kérdés természetesen, de a legtöbb ember azért szedi a fog.gátlót mert él nemi életet. Viszont sokan sajnos nem olvassák el a betegtájékoztatót, és nincsenek tisztában ilyen "apróságokkal", hogy a védettség ilyenkor megszűnik. Ezért fontos mindenképp a nőgyógyásszal konzultálni, ha mégis él szexuális életet.
2013. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelzem, pár szem volt már csak belőle, egy ideje nem szexeltem, annyi fog történni hogy megjön. Szedem már egy ideje, tudom hogy ebből nem lesz baj. A macskát inkább féltem. Egyelőre semmi, de mire figyeljek, milyen tüneteket okozhatna ha tényleg megette, tehát mikor hívjak állatorvost?
2013. nov. 7. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a cicádnak, nyugodj meg!
2013. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy tűnik, hogy nem lesz, ha megette volna, biztos nem bontaná a házat ezerrel :)
2013. nov. 8. 07:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Na látod, megmondtam én:) Ha virgonc és eszik akkor nincs semmi baja:)
2013. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogadni mernék, hogy majd ha elköltözöm, előkerül a bogyó a hűtő mögül mondjuk... :D
2013. nov. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!