Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kismacskát...

Szeretnék egy kismacskát otthonra, de mivel panelben lakunk, a szülei m nem engedik meg. Mivel lehetne mégis megfűzni őket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
arra nem gondolsz,hogy a cuki cicából egyszer majd egy dagadt dög lesz?Zabál,zabál,zabál,gusztustalan büdöset szarik,hullajtja a szőrét,mindent szétkapar,és nem eszik ám meg mindent.élete végéig(7-10 év)fizetheted neki a méregdrága kaját,az oltásokat,stb,és egy kicsit se lesz mindezért hálás.ennyih
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

a macskagyűlölők szerintem ne írjanak.


nekem is van macsekom panelban, nincs elhízva, jól érzi magát, persze nem mehet ki a szabadba, ez igaz neki hátrány, bár nem is akarna, félne tőle. Az oltások évente olyan 10.000 körül vannak, évente ez nem gáz, persze a legelején be kell neki adatni több mindent is, akkor lehet picit drágább.


hálásnak igenis hálás, jön bújik az emberhez, mivel panelban nevelkedik emberek közelében, nem vadabban mint a kerti macskuszok, így emberibb is lesz. Sorolhatnám még az okokat.


Amúgy nekem se akarta hagyni apám, de akkor beleegyezett amikor depressziós lettem és mondtam, hogy sokat segítene, ha lenne otthon egy macsek akivel foglalkozhatok. Ő is megszerette iszinyűan, igaz a szúrhullatást ő sem bírja.


Amúgy első hozzászóló, te talán rózsaillatút szarsz?

2009. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen a hasznos választ
2009. nov. 16. 14:06
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Az alapvetően nem gond, hogy kis helyen van, mivel az égvilágon mást nem is csinál, csak alszik és eszik. Én is lakásban tartok macskát, még az erkélyre sem akar kimenni. Viszont olyan kegyetlenül büdös, hogy mindig megbánom, hogy hazahoztam. A ruháidba, a hajadba, az ágyneműdbe, mindenbe beleivódik az átható macskaszag.
2009. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
megoldás: ivartalanítani. a fiúmacskákat főleg.
2009. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A kjandúrmacskát ivartalaníttatni kell, a macskaalmot pedig rendszeresen cserélni, és akkor nem lesz macskaszag.


A macskák amúgy alapból szobatiszták, szagtalanok, mert folyton tisztogatják is magukat, és ha ivartalanítva vannak, akkor nemtől függetlenül nyugisabbak. Az ivartalanítás nagyon sokat jelent, főleg egy karmolászós kandúrnál! :-) Teljesen meg tudnak változni, kezes, szelíd kiscica lesz a legvadabb kandúr is utána.


Ha van egy karmolófájuk, ami csak az övék, akkor a bútornak, függönynek sem esnek neki.

2009. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Marhaság, hogy a macska büdös. Semmi szaga nincs, ő tökéletesen tisztítja magát, neked pedig az almot kell rendszeresen tisztítani, a cicát pedig ivartalanítani. Így semmi szaga nem lesz, a kutyák büdösebbek.
2009. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi köszi mindenki, csak arra is szeretnék választ kapni, hogy mivel fűzzem meg a szüleimet :) Köszi!!!
2009. nov. 16. 14:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában úgy szokott leni, hogy amikor meglátják a szőrgombócot, rögtön meglágyul a szívük. Legalábbis, akinek van szíve, az nem tud ellenállni egy kismacskának.
2009. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
szőrgombóc(L) ne is mondd, annyira szeretem őket.. Bárcsak kaphatnék egyet :'(
2009. nov. 16. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!