Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítsen! Van egy kan...

Valaki segítsen! Van egy kan macskám és kb. három napja az oldalán van egy nagy pukli:Sez mitől lehet?

Figyelt kérdés

első nap amikor észrevettem rajta alig bírt járni kivülről semmi nem látszik csak h fel van dagadva.ez mitől lehet? verekedhetett? vagy van valami ilyesmi betegség?

egyik ismerősöm azt modnta h ez majd kifakad..


2009. nov. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz mert lehet daganat is:S
2009. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kapott a napokban oltást?
2009. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kapott semmi oltást!utána olvastam a neten és találtam egy olyat h tályog.mindenesetre még ma elviszem az állatorvoshoz!
2009. nov. 16. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg mi van vele.
2009. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami tüske/szúrós növény megsebezte és az betályogosodott. Vidd orvoshoz, ha tényleg tályog, ő majd kipucolja, ha valami más, akkor is segít rajta. Jobbulást kívánok!
2009. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszönöm a válaszokat! ma elvittem állatorvoshoz aki elkábította és megnézte,hogy mi az.egy tályog volt.most még elég kábult a cica de már fel-fel áll és járkál.nagyon figyelek rá mert néha megbillen.a seb rajta nem nagy körülbelül egy cm-es.
2009. nov. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!