Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyek azok a cicafajták,...

Melyek azok a cicafajták, akik a legjobban igénylik a szeretgetést?

Figyelt kérdés
Például több ismerősömnek van maine coon macskája. Csak akkor lehet őket szeretgetni, ha a cica akarja. Van olyan fajta, amelyik különösen szeretetéhes? (Egyéni macskajellemektől eltérve)

2013. nov. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ragdoll.A neve is mondja:Rongybaba Akármit csinálsz vele az tűri.
2013. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon drága egy ilyen macska? :) Még sose volt cicám, a szüleim nem szeretik a macskákat, így csak kutyánk volt. Ha külön költözök szeretnék egy szobacicát, kislakásban nem szívesen tartanék kutyát.
2013. nov. 8. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. a sziámi, de az is drága.

Egyébként szimpla házi cica is tud olyan kedves lenni, mint pl. az enyém, a nyakamba bújik, puszilgat (utcáról mentett cicus).

Ha menhelyen vagy állatmentőknél keresgélsz, ők ismerik a cicák természetét, így tudnak olyat ajánlani, ami neked megfelelő.

2013. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én cicóm is sima házimacska, de ha nem vagyok a látóterébe mindig hangosan nyávog hogy hol vagyok, ha meglát 5000wattal dorombol és bújik szóval inkább személyiség mint fajtafüggő a szeretetéhség. ragdolloknál is akadhat makacs, öntörvényű természet.
2013. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!