Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem állatorvoshoz a cicám?

Vigyem állatorvoshoz a cicám?

Figyelt kérdés

Egy kb.fél éves kandúrról van szó.Kinti cica így folytin eljár otthonról.A környéken rengeteg hatalmas kandúr van akik minden nap összeverik szegényt 3s hiába vagyunk sokat vele valahogy mi.dig megtalálják.Eddig m3g csak kisebb sebei lettek amik mindig begyógyultal de ma reggel mikor kimentem megetetni rettentő látvány fogadott..az egyik macska valahogy átharaphatta a száját.Alig tudja kinyitni, tiszta vér és valami véres gennyszerű váladék folyik a szályából, bár az csak lehet a nyála (csak kicsit sűrűbb).Nagyon sajnálom őt,rossz ránézni, látszik hogy szenved:(

Már az elejétől kezdve vinni akartam állatorvoshoz de a szüleim szerint begyógyul csak hagyjam békén.Próbáltam letisztítani vagyis megtörörni a sebet nedves törlővel de szörnyen fáj neki ha hozzáérek..jobb lenne ha valahogy elvinném holnap az állatorvoshoz? Mert van egy az utcánk végében csak nem nagyon tudom hogy vigyem el mert nincs semmi ketrece csak egy póráz amit utál:/

14/l



2013. nov. 9. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen

AZ orvos le tudja fertőtleníteni

2013. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A karodban nem tudod elvinni
2013. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Vagy vidd el valami dobozban (üres cipőkarton

v. ilyesmi)

2013. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sürgősen doki!!És szigorúan bent legyen a cica. Másképp meghal.
2013. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp elviszem de sajnos nem tudom megoldani hogy beengedjük a házba:(
2013. nov. 9. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:

Állatorvos,azonnal!

Ne engedjétek ki a házból,mert kinyírják és ivartalanításra is jelentkezzetek be,ha életben szeretnéd tartani.


És a szályát nem így írjuk helyesen: száját*

2013. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírási hibáért!

Sajnos ahogy már mondtam a szüleim nem engedik hogy behozzam a házba de este nem is nagyon szokott elmászkálni úgyhogy remélem nem lesz baja..hálistennek nemrég rávettem a szüleimet hogy vigyük majd el ivartalanítani ami még nem történt meg de minél hamarabb túl akarok lenbi rajta hogy ne legyen semmi baja!

2013. nov. 9. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Valami pince ill. sufni ,garázs van???Mert akkor oda is bezárhatnád. A szüleid pedig hülyék. Ha te beteg vagy akkor téged is kizárnak???
2013. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint a macska egy koszos állat és semmi keresnivalója a házban..én ezzel nem értek egyek biztos nem opyan lesuek majd mint ők.A pincébe, garázsba próbáltuk már rakni de mindent összedúrt és az apukám nem nagyon örült ennek..a teraszon van egy kuckója ott szokott lenni éjszaka
2013. nov. 9. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:
B*sszák meg magukat a szüleid. A macska nagyon tiszta állat. A napja 30%-át mosakodással tölti.
2013. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!