Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a macska is lehet...

Igaz, hogy a macska is lehet olyan hűséges, mint egy kutya?

Figyelt kérdés
Macskát szeretnék tartani. Ők is lehetnek olyan bújósak, mint a kutyák?
2013. nov. 10. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehetnek,de a macskákban benne van az akaratosság (öntörvényűség),tehát nem parancsolgathatsz nekik úgy mint a kutyáknak.Nem olyan szófogadóak.
2013. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Amikor haza érsz akkor a kutya "Jaj végre haza értél.A macska pedig Haza értél? Adjàl kaját
2013. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

De.

Csak míg egy kölyökkutya mindenkit imád első perctől,macska szeretetéért meg kell harcolnod. De ha elnyerted te jelented neki a világot :) Attól hogy nem pitizik kedvedre,nem ugrál körbe mikor hazaérsz,vagy nem jön első szóra attól még imádni fog.

Enyém is rettentő bújós,és ez nevelés kérdése is,de kandúrok általában bújósabbak,ő imád rajtam tehénkedni és dorombolni meg dörgölőzni:)

Előző cicám is benti macska volt,földszinten laktunk tömbházba és mindig az ablakba napozott.. Néha rossz mozdulat és kiesett szegény,de hát akkora mint egy franciaágyról esett volna le.

Nos míg haza nem értem a boltból vagy bárhonnan ő az ablak alatt nyávogott keservesen,esze ágába nem lett volna elmenni. Szomszédok már ismerték is,sokszor ők rakták fel vissza az ablakba :)

2013. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Fajtától és neveléstől is függ. Az enyém brit rövidszörű, meglepő mennyire ragaszkodik ès nem a kaja miatt....a házban lévő kiskutyákkal elvan, néha becserkészi őket :) hívásra azonnal jön legyen akármerre. Személy szerint csak fajmacskát ajánlanék, utca korcsokat nem igen....bár azok is csak nevelés kérdése..
2013. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk nagyon ragaszkodóak a cicáink, minden nap tudják mikor jövünk haza munkából, és akkor már az ajtó előtt várnak minket nyávogva. Reggelente a hálószoba előtt szerenádoznak és ha kinyitunk az ajtót mindketten dorombolva rohannak be meg dagasztanak az ágyban, iszonyat aranyosak.


Itt nem a kajáról van szó, egyszerűen hiányzik nekik az ember. Ha éjjel kimegyek wc-re akkor is jönnek utánam és össze-vissza dorombolnak, azt pedig tudják nagyon jól hogy etetés reggel és este 6-kor van, se korábban se később! Nem is kunyerálnak, ha eszünk.

2013. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetnek olyan hűségesek,mint a kutyák.Nekünk két ivartalanított cicánk van,és amikor busszal megyek valahova,akkor mindig elkísérnek és ott várakoznak,amíg nem jön a busz.:)Múltkor a fiú cica felakart kísérni a buszra.:DDSzegényt vissza kellet zavarnom.Meg amikor elmegyünk sétálni egy darabig követnek minket,és ha hazaérünk,akkor már a kapu előtt várnak.:)
2013. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg a macskák rosszak.De hát aki kutyás kutya aki macsekos az macsekis enny;)
2013. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Volt kutyám, volt macskám. Utóbbi közelébe se ért a kutyának. De ez nyilván csak az én személyes tapasztalatom, és nem zárhatom ki, hogy másnál nem így volt.
2013. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem van macskám, és ha kiépítesz vele egy jó kapcsolatot, akkor igenis lehet olyan hűséges mint egy kutya. Tudnak nagyon szeretni, és hűségesek, ha hívom jönnek meg ilyenek. Persze ez is olyan hogy macskától függ.
2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -Evetke- ***** válasza:

Van kutyám, van macskám, mindkettő 8 hónapos rosszcsont. Márciusig 2 cicám volt, 16 évesen mentek el. Amikor otthon voltam, nem mozdultak el mellőlem, pl. nem mentek aludni, amíg én le nem feküdtem. Ha leültem valahova, rögtön odabújtak hozzám.


Most a kiskutya és a kiscica is ilyen. Nincs különbség. Minden attól függ, mennyit foglalkozol, mennyire törődsz velük.

2013. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!