Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három lábbal négylábúként?...

Három lábbal négylábúként? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

A barátom örökbefogadott egy kismacskát, egy fekete kis gombócot, viszont az egyik hátsó lába hiányzik (nem tudom, macskáknál ezt hogyan nevezik, onnan hiányzik, ahonnan az embereknél a térd van). Nem amputálva lett, így született. Egyébként egy bújós, szeretetreméltó cica, jól haladunk a szobatisztasággal is:) Viszont szegénykém eléggé biceg, néha bizonytalanok a léptei.

Volt már más macskagazdi hasonló helyzetben?



2013. nov. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan szerencsére nem volt ilyen helyzetben egy macskánk sem, de voltak sorozatok az Animal Planeten, ahol volt, hogy amputációra került sor. A műtét után a kutyák és a macskák jobban tudtak mozogni, mint előtte a sérült lábbal.
2013. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ismerek olyat gazdikat (igaz, nem macskás, hanem kutyásokat), ahol amputálni kellett valamelyik végtagját a kis kedvencnek. De a kicsinél nem ez a helyzet, neki sosem volt meg mindkét hátsó lába.

A műsornak viszont azért utánanézek, köszönöm a tippet!

2013. nov. 11. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sajnos elképzelhető, hogy a beteg lábát amputálni kell, de három lábbal is teljes életet élhet, hamar megszokja.
2013. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a kutyusom nem tudja használni a hátsó lábát de még mindig úgy szalad mintha semmi baja se lenne a hátsó lábának:D
2013. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha látná egy állatorvos. Lehet hogy már megszokott neki ezzel élni, de még zavarhatja. Szerintem mutasd meg egy dokinak nehogy később baj legyen belőle. :)
2013. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!