Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma halt meg a macskám. Nagyon...

Ma halt meg a macskám. Nagyon szomorú vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Valami tippek, hogy hogyan tegyem magam túl rajta? Olyanok válaszát várom elsősorban akikkel már megesett mindez. 12/L

2013. nov. 12. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
Vegyél egy újat.
2013. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért halt meg a cica?
2013. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem meghalt a macskám, hanem nyomtalanul eltűnt 6 hónapos korában. Igazából még idő kell hogy túltedd magad rajt, főleg ha nagyon szeretted. Az is lehet megoldás, ha beszerzel egy kiscicát, ami ugyan nem helyettesíti őt,de segít lekötni és elterelni a figyelmed. A lényeg az, hogy egy cseppet sem hasonlítson a meghalt cicádra, mert csak visszaidézi neked a múltat és mindig őt fogod benne keresni.

Nekem jó idő után lett 2 cicám, mind2 kóbor macsek, úgy fogadtam be...egyikük hasonlít az elveszett cicámra, de már megszoktam. Jövő héten fogok hazahozni két mentvényt, akiket egy konténer alól szedek össze...

2013. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kiskutyámnak itt csináltam emléket: [link]

Csinálhatsz neki sírt és rakhatsz neki virágot és gyertyákat. Nézegess még képeket és videókat róla.

Tudom hogy fáj, az én kutyusom is két hónapja pusztult el :(

Gyászolj, ez természetes.

üdv

2013. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Velem is ugyanez történt ma :((

De 4éve is néhány hét és megszokod (muszáj lesz)

Csak mostanában ne vegyél macskát!!!

2013. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Evetke- ***** válasza:

Együttérzésem. Az én cicáim 16 évesen mentek el, idén, márciusban. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy „csak macskák voltak, minek sírsz”, mert Neked családtagok voltak, és igenis gyászold meg őket.


Én is megfogadtam, hogy ha odakerülünk nem sírom el magam, hát végül hónapokig bőgtem.


Én azt a tanácsot kaptam az állatorvostól, hogy minél hamarabb legyen új kiskedvenc a háznál. Megfogadtam. A gyász és a fájdalom idővel enyhült, nagyon-nagyon nehezen, és ha eszembe jut, most is bármikor elsírom magam. A beszerzett kiskutya és kiscica nagyon sokat segített, csak ajánlani tudom, hogy minél hamarabb legyen Nálad is új kisállat. Nem fog az előző helyébe lépni, más lesz, más lesz a személyisége, másképp fogod szeretni, de ugyanannyira.

2013. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is 12/L vagyok :) Én 7 cicusomat siratom :'( Sok kutyus van a környéken..így érthető...hát, persze szomorú az ember, de legyél barátnőkkel, osztálytársakkal, akik meg tudnak nevettetni :)
2013. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4!

Köszönöm a linket. Regisztráltam.

Nos a cicus valószínűleg mérget ehetett. Azért mert ugye járja a kerteket, volt olyan is, h 3-4 napra eltűnt. Visszafogni viszont nem akartam, mert csak neki tennék vele rosszat. Vagyis régebben próbáltam a lakásban tartami, ne ez így nem volt szerencsés, mert morgott és futott az ajtó fele. :(

2013. nov. 18. 15:36
 9/11 anonim válasza:
7. vagyok! : Az első cicám is mérget evett, de túlélte :) Gondoljunk bele, 2 éjszakán át sírtam érte és vele voltam persze a házban. Neked is nagyon rossz, de majd csak megszokod! :)
2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyászold meg, arra mindenkinek szüksége van, ha elveszíti egy szerettét (akkor is, ha "csak" egy macskáról van szó). Aztán ha már úgy érzed készen állsz rá, vegyél magadhoz egy másik cicust. Sajnos még a legjobb szándékkal sem tudjuk megóvni a macskákat, a szobamacska ugyanúgy megbetegedhet. Nincs garancia, hogy tovább él mint egy kinti cica. Nekem is van, még csak pár hónapos és folyton aggódom érte (ő leginkább kinti macska, de el van kényeztetve, sokszor beengedjük), de mást nem tehetek, csak gondoskodom róla és szeretgetem, amíg lehet :)
2013. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!