Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Biolux...

Mi a véleményetek a Biolux macskaalomról?

Figyelt kérdés
Most egy viszonylag olcsó kristályos van otthon, nem igazán vált be, rendesen takarítom naponta többször, a nagy dolgot azonnal kiveszem amikor csak tehetem, és többször keverem is . Pici a cica a macsawc ajtaját még nem nem tudja használni, így az ki van támasztva, viszont tiszta alom mellett is tök büdös van mindenhol. Vagy valami rosszul csinálok? Gondoltam , hogy lecserélem az almot Bioluxra az jobb szerintetek?
2013. nov. 13. 07:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Upsz. Kifelejtettem, hogy kb egy hete van meg a cica wc és az alom. Eddig egy régi leselejtezett tepsi volt neki, fűrészporral, és érdekes, hogy annak a szagát sosem éreztem,azt reggel cseréltem mindig szóval napi egyszer, de nem volt büdös.
2013. nov. 13. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem (jó régen) kristályos almot, belement a macska pisilni, az alom elkezdett furcsa, pattogó hangokat kiadni, szegény cica majdnem elájult ijedtében, többet a környékére sem ment. :-D

A kérdésre válaszolva, a Bioluxot nem szeretem, mert nem áll össze a pisi csomókba, ezért sokat ki kell szedni, hogy tiszta legyen. Nagyon gazdaságtalan.

Egyébként én is így csinálom, ha itthon vagyok azonnal kiszedem a kis- és nagydolgot is, egyáltalán nincs büdös. Na jó, nagydolog után azért egy rövid ideig érezni, hogy valami történt, de ez nálunk embereknél is így van, vagy nem? :-) Olyankor gyorsan kiszellőztetek. :-)

Két alomtálca van letéve a macskának, biztos, ami biztos alapon. Ha elvégezte a dolgait, és tudom, hogy egy darabig nem kell, sokszor kirakom az almot szellőzni 1-2 órára, párszor kint átkeverem, utána újra behozom.

2013. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már több félét kipróbáltam, és csak a szilikagéles alom vált be. Ez szívja be legjobban a szagokat és ezzel van a legkevesebb munka. Az én cicáimnak semmi bajuk nem volt vele.
2013. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nálunk is megvolt, legelső alkalommal mikor pisilt, fura hangon pattogott az alom, még én is megijedtem, nem hogy a macska, de szerencsére a kíváncsisága erősebb volt, így azért visszament még. Egyenlőre akkor marad ez, még nem dobom ki, tiszta, ma én is kiszellőztettem az udvaron, illetve jól átkevertem, most egyenlőre még nem érzem a büdit. Viszont ami még aggaszt ezzel kapcsolatba, hogy a kis bolond eszi a szemcséket.
2013. nov. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!