Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 nőstény cica összeszoktatása?

2 nőstény cica összeszoktatása?

Figyelt kérdés

van egy masfel eves nosteny cicam, akinek eleg fura a termeszete. Felperzsa... Makacs, onfeju, nem szereti ha kezbe van, vagy simogatjak, de elvarja a torodest es figyelmet. De en igy is imadom nagyon. Mindig szerettem volna melle egy kicsit es par napja talaltunk egy par honapos kis nostenyt. A picit valoszinuleg kirakhatta valaki, de nagyon bujos, jatekos.. szoval a masik cicam ellentete.

Amikor eloszor megmutattam oket egymasnak, akkor a pici fujt, majd a nagy is rakezdett. Azota el vannak zarva egymastol (elvileg ez is egy modszer) A nagy cicam nagyon feszult volt es feltekeny a picire, a picinek meg gondolom szokatlan a helyzet. Az idosebb cicamnak honapok kellettek arra, hogy elfogadja a kutyat, mikor pici volt... igazabol, nyaron, mikor csak egy szunyogajto valasztotta el oket, osszehaverkodtak. A nagy ivartalanitott mar, a pici nem.

Tudom, hogy nehez melo, de ha valakinek esetleg lenne meg otlete vagy ilyen tapasztalata, megkoszonnem ha segitene.


Ui.: tabrol irtam, ezert nincs ekezet.



2013. nov. 13. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, nagyon hasonló "személyiségű" cicákkal. Az idő oldotta meg, hosszú hetekig fújtak egymásra, a nagy kicsit úgy is viselkedett, mintha félne tőle, ahogy meglátta elrohant (de lehet, hogy nem csak nem bírta elviselni a jelenlétét), rám is megharagudott a nagy, előtte mindig bejött a szobába hozzám, sokszor bújt, olyan volt igazából, mint egy kutya..aztán ezek elmaradoztak, nem engedte, hogy simogassam stb, de az idő megoldotta, kb. év alatt normalizálódott a helyzet :)szóval kitartás
2013. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Az en nagy cicam nem volt ilyen bujos soha, inkabb csak durcizik ha meglatja a picit. Ha elmegy az 1het, majd megprobalom osszeengedni oket.
2013. nov. 13. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!