Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyszerű házi macskák is...

Az egyszerű házi macskák is lehetnek szépek nem csak a fajtiszták? Szerintem az én össze vissza keveredett befogadott cicáim is nagyon szépek, szerintetek? És nektek melyik cicám tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


jó, hát itt nem apa a lényeg :D

[link]


[link]



2013. nov. 13. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem szépek.De azok lennének ha néha elvinnétek őket állatorvoshoz. És ivartalanítatsátok őket.
2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Szépek a macskáid!Most megnyugodtál?
2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát tényleg nem ártana nekik az állatorvos. Egyébként szépek.
2013. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek. De miért kéne nekik állatorvos? :D
2013. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én sem értem minek, teljesen rendben vannak, igaz az egyiknek hályog van a szemén... de naponta kapnak konzervet, kitekatot, meg még spanyol elit cat-et esznek, teljesen jól vannak, egészségesek, néha kapnak vitamint, játékosak és szerintem aranyosak is :)
2013. nov. 13. 19:00
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Váladékozik a szemük és az orruk.Különösen az első cicának.A második közeli képen láthatjátok ,hogy csipás a szeme.A harmadik képen látható cicus látszólag rendben van.Rendszeresen ,féregtelenítve és bolhátlanítva vannak a cicák???Küldök egy képet és hasonlítsátok össze a kérdező macskáját és a képen láthatót: [link]

Ez egy egészséges cica.

A lenti képen az egyik felelőtlen ismerősöm macskanáthás cicája látható aki 4 hónappal ezelőtt elpusztult:

[link]

2013. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban állatorvos kéne nekik!!Amit az előző válaszoló küldött ,nézzétek csak meg a lenti képet.Macskanátha.Csipás ,szem és válladékozó orr.És a kérdező cicája is ilyen.
2013. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért az állatorvos???Nézzétek meg alaposan cicákat!!Nem néznek ki egészségesnek.
2013. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Istenem... Minden macskának csipás a szeme ki kell takarítani meg kamillateával törölgetni és kész ennyi...
2013. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, de az a váladékozás és a hályog tényleg állatorvosért kiált :( Vidd el őket, nehogy tovább súlyosbodjon a helyzet, nem kötözködésként írom, de a macskanátha tényleg nem vicc. És a hályogot is meg kell nézetni. Amúgy egy macskának nem kell fajtatisztának lenni ahhoz hogy szép legyen, keverékek között is vannak nagyon szépek, különlegesek.
2013. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!