Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az a kérdés, hogy van -e...

Pupak84 kérdése:

Az a kérdés, hogy van -e valakinek egyiptomi mau keverék cicája. Ha van képet tudtok küldeni? -csak kiváncsiságból, mert magyarországon elég ritka, nekem is van egy keverék 4 hónapos maum- (cirmos)

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék még hogy a láb-kézre támadás ez normális dolog a játszásban? Más cicája is igy viselkedik? /viselkedett?

2013. nov. 14. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem mau keveréked van..
2013. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kölyök cica így viselkedik, nemcsak a mau.
2013. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem,de miből gondolod,hogy nem mau keverékem van? látom,ahogy máshol is van okos hozzászoló! 2.-nak köszönöm a választ! :)
2013. nov. 14. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudom drága,hogy 2 mau van kishazánkban :) és az a kettő se kóborol :)
2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ki mondta neked,hogy magyarországról van az enyém? -senki. ezért is szerettem volna vkivel felvenni a kapcsolatot,akinek van keverék cicája.!
2013. nov. 14. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy fajtatiszta macskát miért párosítanának valamilyen más macskával?

Csak felkaptam egy másik topikban is a fejemet egy ilyenre: találtuk a cicánkat másfél éve, bombay - honnan veszi, hogy az???)

Egy egyiptomi mau rohadt rága, felelős tenyésztő nem kever bele cél nélkül random vérvonalakat, max. baleset történhet, de ez is lehet takarózó arra, hogy az nem is olyan macska vagy csak szaporító.

2013. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rengeteg olyan embert ismerek akiknek nem fajtiszta a cicájuk,németországban- 2 családot ismerek akinek mau-ja van és nem tenyésztők,nos én tőlük kaptam,ugyanis a cicát rábizták másra,hogy viygázzanak rá,és kiszökött.Ez sztem nem bonyolult történet,,,amugy meg senki nem a kérdésre válaszol,csak kötözködik- :)
2013. nov. 15. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretném tisztázni a dolgot:

A kötözködésnek általában nincs célja, csak az, hogy a másik felhúzza magát.

Amit az emberek itt csináltak, az nem volt kötözködés. Miért? Mert ha valaki valamit tévesen tud, vagy butaságot mond (ld. utcán talált bombay vagy brit cicák esete - ergo találtak egy fekete és egy cirmos macskát, v. született egy sziámira emlékeztető cica egy random alomban, az a cica nem sziámi) - mert ugye a kérdésben nem lehetett tudni a körülményeket, és az emberek valami olyasmire gondoltak, mint amit én is leírtam az előbb - akkor megpróbálnak kijavítani ill. elmagyarázni a dolgok menetét. Ezt pedig ki-ki vérmérséklete szerint teszi.

2013. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!