Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazafelé követett egy macska....

Hazafelé követett egy macska. Enni adtam neki. Akkor most ide szokott?

Figyelt kérdés

No, tegnap este 9 körül az utcán láttam egy szegény macskát. Nyavajgott meg minden baja volt. Megsajnáltam szegényt, megsimogattam, összehaverkodtunk. :)

Egész hazáig követett itthon adtam neki egy kis pörköltet meg tejet.

Nem engedtem be a házba! Azért mégis idegen állat...

Másnap reggel még mindig itt volt nálunk az udvaron a szin alatt aludt aztán 7 óra felé meg már sehol sem volt.

Erre most úgy fél órája megint váratlanul idejött és nyafogott a ház előtt.

Nem tudom milyen jelekből lehet rájönni, hogy van e gazdája.

Az is lehet van gazdija és ide csak kajálni jár.

Ha rendes gazdája van akkor meg ne én viseljem már a gondját.

Még most is itt van a ház előtt.

Ha kóbor macska lehet, akkor már agyalok valami meleg fekhejen neki. Házba azért nem akarom beengedni.

Soha nem volt még macskám nem is értek hozzájuk. Aztán nagyon időm sem lenne vele foglalkozni a munkám+mellékmunkám miatt.

Na meg minden tiszta szőr lenne sorolhatnám....

Ti mit gondoltok?



2013. nov. 15. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd aki befogadná? Mondjuk ha eteted, meg meleg helyet csinálsz neki, a többiről ő már gondoskodik. ;-)
2013. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan valahonnan kidobták szegényt. Ez mostanában nagyon gyakori.... Hozzánk két hónapon belül a harmadik kiscicát dobták be kedden.... Segíts szegényen,adjál neki enni és alakítsál ki neki valami jó meleg helyet!
2013. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szüleim tiltakoznak az ellen, hogy a házba jöjjön. Kint kellene neki valami fekhelyet gyártani, de az a baj szegény fél attól ha becsukják valahova a kamrából is kifutott egyből :S
2013. nov. 15. 17:47
 4/10 anonim válasza:
ugyan ez történt velem is azzal a különbséggel, hogy nekem a kertbe költözött be és tél volt ezért a hóba mindig csak tappancsokat láttam, aztán kb egy héttel később "találkoztunk" és hát...egyből megszerettem, mi is összehaverkodtunk:) pár napig itt volt etettem, de nem tudtam hogy van-e gazdája, aztán kiderült, hogy van. De ha nem lett volna, én megtartom:) Szerintem, ha rendszeresen ott van nálad, akkor nincs gazdája, mert akkor haza menne, esetleg ha neked nem kell kérdezősködj a környéken, hátha valaki tudja kié.
2013. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor a teraszon egy nagy dobozban meleg cuccokból csinálj neki helyet! Valami nem zárt,de fedett helyen. Mindenféle régi jó meleg cuccok jók. Persze lehet, hogy ő saját maga talál valami meleg helyet. Vize mindig legyen!!!! Ha zárt helyről menekül, akkor valahol bántották....
2013. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Estére a kamrába csalogattam, igaz tiltakozott bezárás ellen de ráerőltettem.

Nem bújt kint a fekhelyére, inkább a lépcsőn fagyoskodott a bolond.

De ott a kamrába jó helye lesz annak! Hőszigetelt minden, spéci :)

2013. nov. 15. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Viseld gondját szegény állatnak! Úgyis olyan sokan vannak, akik kidobják őket....
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk is van cicánk és kint alszik, jól el van. Csináltunk neki helyet, de ő talált saját magának egy melegebb zugot.
2013. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez a cica valójában Xuchilbara, a vörös isten, csak álruhában. Megetetted, így most megáldja a házad népét, ezért követett.
2013. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

XDXD

Hát reméljük, eddig a majmok bolygóján dolgoztam és holnap megyek új melós helyre! :)

2013. nov. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!