Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy a macskám...

Honnan tudom, hogy a macskám vemhes? Van egy fél éves cicám. Nem tudom, hogy ilyen fiatalon lehetnek e kiscicái. Elég nagy a hasa már vagy 2 hete. Előtte soha nem volt ekkora. A kertünkben láttunk már más macskát is. Valaki macskás tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát... Én úgy tudom, hogy a macskák fél évesen lesznek ivarérettek, tehát lehetséges
2013. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BettyZsery válasza:
hát akkor biztoss hogy hasas! kint alszik este?
2013. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem nagyon tüzelnek a macskák. Egy fél éves macska meg pláne. De ha mégis Vemhes, amire kicsi az esély, azt ajánlom hogy vidd el állatorvoshoz, hogy ivartalanítsa, mert sok esély van hogy a szülésbe belepusztul. Mert fiatal nagyon. És a kismacskákat nem biztos hogy el tudod ajándékozni. És egy macskából lesz 30 vagy több és több. Gyorsan szaporodnak. Egy évben akár 3szor is . 3szor6 kismacska rengeteg. Nézd hogy eszik e játszik e nem e véres a széklet vizelet. És hogy ne e bágyadt, kedvetlen stb. Mert van a macskákra egy két halálos betegség amit ha nem kezel állatorvos akkor szenved és meghal a macska. Az egyik ilyen betegség a fertőző hasnyál gyulladás a másik meg a gennyes méhgyulladás. Mind kettőnek nagy has az egyik tünete. Én minden esetben elvinném állatorvoshoz. Az áraktól nem kell megijedni. :)
2013. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ivarérett a cicád, igazából lehet kölyke, csak nm ajánlatos, mert baja lehet.

Az én macsekom ugyanígy volt, nagy has 2 hétig, azt hittem vemhes, aztán egyik nap nem volt hasa..csak lestem, és kiderült, hogy ez a kerge, olyan szinten teli ette magát, hogy akkora lett a hasa mintha vemhes lenne. Mert vés után hatalmas hasa volt, estére meg kisebb. De már kinőtte a falánkságát.

2013. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kint alszik. Eszik és játszik is.
2013. nov. 18. 15:30
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha vemhes mennyi idő a vemhesség?
2013. nov. 18. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét. De megérné ivartalaníttatnod, mert nagyon sok macskátok lesz. Nem lesz neki mitadni enni, és nagyon elfogtok szaporodni macskaval. Nekem 12 macskám van! Tudom miről beszélek. Én is most kezdtem el ivartalanítani őket. És sokat is esznek. Az ivartalanítás a legjobb Döntés . És gazdit sem fog tudni találni egy évben többször. És csak szenvedni fognak a állataid.
2013. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!