Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek be szabad csuknom...

Szerintetek be szabad csuknom az ablakomat?

Figyelt kérdés
Szóval: tavasz óta van egy macskám, és az mindig a félig nyitott tetőtéri ablakon szokott be/kimászni a házunkba/ból. Így tavasz óta végig 10 centire nyitva van az ablak(házunk nem ázott be, mert fölötte még van egy terasz), így eléggé kihűlt a ház. Kérdésem valójában az lenne, hogy télen hogyan oldjam meg a macska külvilágba juttatását, mert alattunk lakik valaki, a lépcsőházban pedig nem vihetem? Becsukjam az ablakot, csak mert már így is eléggé kihűl reggelre az a szoba.

2013. nov. 17. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem alakítsd át a macs szokásrendjét, ha ki akar menni, akkor te vidd ki, lehetőleg pórázon ( hülyén hangzik és hülyén néz ki de az ő érdekeit szolgálja), így nem ütheti el autó, nem kapja el kutya...stb. Csukd be az ablakot, mert hosszútávon ez nektek sem egészséges. De mi az hogy a lépcsőházba nem viheted? Ölbe szerintem simán leviheted, valahol csak le kell jutnia...
2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző, nekem azért nem lehet elvileg cicám, itt Angliábn, mert lakásban lakom, s nem lehet a lépcsőházba vinni....pedig van saját bejáratom is, földszint, és az én ajtóm az udvarra néz, rögtön a saját lakásomba jutok.
2013. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!