Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a macskám bajszánál?

Mi lehet ez a macskám bajszánál?

Figyelt kérdés

Már a régi cicámnak is volt ilyen a bajsza-szája között. Fekete, megvastagodott a bőr, és egyre csak terjed, de egy idő után ezek a fekete megvastagodások leesnek és eltűnnek. A másik cicámnál kb 3-4 hónap volt, nem szeretném, ha most neki is ilyen sokáig csúnya lenne a szája felett, főleg, hogy neki sokkal csúnyább és nagyobb, mint az előző cicámnak. Viszont orvoshoz sem vinném, egyrészt mert tudom, hogy egy idő után elmúlik, másrészt mikor ivartalanították, akkor is széttörte a macskaszállító ajtaját (a műanyag csatot törte szét, ami az ajtót tartja, úgy nyomta kifelé), szörnyű volt, akkor azon az úton megfogadtam, hogy legközelebb csak életveszélyben vállalom be még egyszer azt az utat (nem tudtuk lefogni a kiszabadulása után, a szélvédőnél mászkált, szétkarmolta a lábam és ezt csak egy sima 15 perces autóút meg az ócska szállítódoboz miatt...

Olvastam, hogy valakinek hasonló volt a cicájának és az Advocate bevált, szerintetek megpróbáljam?


2013. nov. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem saját kútfőből ne kezelgesd,mert rosszabbul is járhattok.

Viszont nagyon sok dolog van,ami nem életveszély,de az állattartónak kötelessége megmutatni a kedvencét a dokinak amiatt.Tehát valamit ki kell találnotok erre a problémára.Nálunk a dokitól lehet 1-2 napra kölcsönkérni rendes hordozót (fém az egész) ha szólsz előre.


Én mindenképpen megmutatnám neki,mert elég rosszul hangzik.

2013. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig annyira nem vészes, mint ahogyan hangzik. :)
2013. nov. 20. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem az állatorvoshoz, mutattam neki képeket és nagyjából körülírtam, azt mondta, hogy valószínűleg baktériumok okozzák és adott egy krémet, 10 napig kell vele kenni (bár szerintem le fogja nyalogatni :(). Azt mondta, ha nem múlik el, injekcióval hatásosabban el lehet tűntetni, de ahhoz oda kel vinni a cicát. Szerintem jobb lesz egy acélketrecet beszereznem. :D
2013. nov. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!