Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy a macskám,...

Miért van az, hogy a macskám, mindent cipel a szájában?

Figyelt kérdés
Négy hónapos lány cica, vannak játékai, azokat hordozza, mosogatószivacsot ellopta és felhurcolta az emeletre, papírzsepiket is lop :D és ezeket a kis kincseit egy sarokba gyűjti össze módszeresen. A cipőmet is vitte már ki reggelre a szobámból, bár azt nyilván nem a szájába vitte, inkább húzkodta. Miért csinálhatja? Egyébként nem hiszem, hogy ez probléma lenne, volt már macskám, csak még nem láttam ilyet előtte. Gondoltam megkérdezem, hátha erre téved egy etológus és elmondja, hogy szerinte mit jelent ez a viselkedés :)
2013. nov. 20. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezével nem megy.
2013. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, a választ nem tudom.

az én macskám konkrétan kutyának képzeli magát :D És ebből adódóan javarészt úgy is viselkedik...kicsit zizzent, de aranyos :)

2013. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tényleg, erre nem is gondoltam, nem tudom lehetséges e, hogy egymástól ellesnek dolgokat az állatok, de ő is két vizslával lakik együtt :)
2013. nov. 21. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!