Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintem ez felháboritó! Mi...

Szerintem ez felháboritó! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves Perzsa cicám. Ma voltak nálunk vendégek és amikor meglátták a cicámat rögtön megkérdezték ,hogy:-Jajj de szőrös cica!!!Majd hal lesznek kicsika akkor kérünk.(van nekik már vagy 30)

Én meg mondom:-Ivartaéanított ennek már nem lesz kiscicája.

Ők meg erre ugy néztek mintha szellemt látnának. Bár tudom,hogy ártatléanok ez nekem akkor is abszurd.Na meg azon is kiakadtak ,hogy benti.



2013. nov. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

- Jaj, és bent is sz@rik?

Most komolyan, mi a különbség egy gyerek tisztábatevése, biliztetése és egy macskaalom kitakarítása között?

Bírom az ilyen embereket.

Igen, abszurd. Nekem is van egy nagy, bolyhos, ivartalanított maine coonom, én is várom már néhány rokonom kérését, hogyha hozzák a sajátjukat, ugye csinálunk-e nekik kicsiket? Már előre dörzsölöm a kezemet, hogy elmondhassam nekik, hogy már nincs a cicának golyója, kíváncsi vagyok az arcukra.

Az apai ági nagyszüleim megleptek engem, amikor nem lepődtek meg azon, hogy benti cicám van stb. stb. max. azt tanácsolták nekem nemrég, hogy miskároltassam. :) És azon lepődtek meg legjobban, sőt, a hentes is, hogy általában hússal etetem és csak kevesebb belsőséggel.

2013. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek... ezekkel nem tudsz mit kezdeni....

Vagy nem fogadod őket az otthonodban, vagy pedig el kell igazítani őket...

2013. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mikor ilyen eset történik legszivesebben beszólnák ,hogy:-Á szóval mégegy kínoZnivló kiscica kell. Perzse fizikailag nem kinozzák őket de az a 30 macska és az áldatlan körülmények az kinzás szerintem.
2013. nov. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!