Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Léteznek a macskáknál édesebb...

Léteznek a macskáknál édesebb állatok?

Figyelt kérdés
ha lehet fotót is linkeljetek!

2013. nov. 21. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki más állatot tart édesnek.Én a kutyákat.
2013. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is a kutyát! :D
2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok.Még a lovakat is :)
2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, mért jó ez neked, mert gondolom te a macskákat tartod a legédesebbnek. Számomra a nyuszik a legaranyosabb állatok.

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen, a nyuszi is aranyos, a kutya is tud édes lenni, meg más állat is!

de a kérdést azért tettem fel, hogy hátha egy képpel tudtok meglepetést okozni és egy még a macskáknál is édesebb állatot láthatok!

2013. nov. 21. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha kinek melyik állatfaj a kedvence az szerintem nagyon relatív! :)

Imádom a cicákat, kutyákat, de most a görényekbe "bolondultam bele" pár éve.

Szerintem ez a kép eszméletlenül cuki:

[link]

2013. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Az első vagyok.

Aranyos képek a kutyusokról:

[link]

[link]

[link]

Lovakról:

[link]

2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én minden állatot szeretek. :) Talán kicsit macskásabb vagyok. A cukiállatbébiknél szebb nincs. :) A panda kölyök is imádnivaló. :) Minden állatbébi. :) Képet nem linkeltem, de a google megnézheted. :)
2013. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját gyereke a legszebb.

Nekem cicám van, és amikor még olyan 12 hetes volt, így nézett ki: [link]

A képen még nem volt két kiló, talán másfél. Most meg egy gyönyörű, sörényes úr, 6 kiló felett és még nőni fog.

Talán azért hatnak rám jobban a macskák, mert rövidebb a pofijuk. Ez pedig bekapcsolja nálam az anyai ösztönöket, míg a kutyáknak nagy korukra hosszú lesz az orra, a szemük is kisebbnek tűnik, stb.

Nekem a kutyák közül a tacsik tetszenek a legjobban, kicsit makacs fajta, és csak a méretük kicsi, a lelkük óriási.

A nyuszitartáson is gondolkodtunk, végül cica lett belőle, mert második macskát könnyebb tartani, mint egy nyuszit és cicát. Sajnos harc folyik a lelkemben. A cicám imádja a nyúlhúst, én is, sovány, fehér hús, amit biztonságos forrásból tudok beszerezni, tehát adhatom neki nyersen is... A törpenyulaknak van olyan fajtája, a nagyon gúvadt szemű, ami nem tetszik, de a többi nagyon cuki.

A lovakra nem mondanám, hogy cuki, bennük teljesen más fog meg, nem ölbebújós, bolyhos jószágok, inkább fenségesek.

Persze az összes állatbébi cuki.

2013. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is macskám van és természetesen ő a legszebb nekem. Szerintem az összes állatban van valami különlegesség, ami akár a szépségét is megadja, ha a pozitív oldaláról közelítjük meg. Például az emberek nagy átlagban a patkányt undorítónak, kártevőnek tartja. Ellenpéldának ezt a képet mutatnám: [link] Ugye, hogy milyen cuki?
2013. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!