Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan gyűjthetnék adományt a...

Hogyan gyűjthetnék adományt a cicáim számára?

Figyelt kérdés
Van egy benti perzsa cicám.Mivel még gyermek vagyok nincs keresetem a szüleimnek pedig eszükben sincs a macskára költeni.(Nem vettük a cicát hanem ingyen kaptuk szóval nincs benne a szüleimben az amit vettél sok pénzért vigyázd meg érzet)Az ivartalanításra is 5 hónapig gyűjtöttem.Oltások már megvannak ám tápra ,alomra meg ilyenekre nem igazán van pénzem.Már a tesómmal csináltunk egy limonádé standot is a boltunkban de avval egy nap Max.600 forintot gyűjtöttünk be.Vannak más ötleteitek?

2013. nov. 23. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezüst ékszer eladása az ékszerboltban. Kutyasétáltatás. Idősebb ismerősöknél takarítás. Kerti munka. Diákmunka. :) Nem használt holmik eladása. Ékszerek eladása. Cipők eladása. :) Öregeknek boltba járás.
2013. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, hogy ilyen felelős gondolkodású vagy, jó időnként ilyen kérdéseket is olvasni. A napi max. 600 forint nem olyan kevés, a havi kajája biztosan kijön abból, amit így gyűjteni tudsz. Érdemes webáruházakban körülnézni és 1-2 havi adagot egyszerre megvenni, sokkal olcsóbban lehet így vásárolni, mint kilónként megvenni. A minden boltban kapható kaják közül a Purina One egy elég jó minőségű táp és van ivartalanított macskák számára készült tápjuk is.
2013. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!