Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti is "allergiások" vagytok...

Ti is "allergiások" vagytok az ilyenekre?

Figyelt kérdés
Mostanában sok olyan kérdést olvasok itt mint pl. A rokonok/szülők full meglepődnek amikor megtudják ,hogy a macska benti ,ivartalan és nem csonton él.Nektek is voltak ilyen felelőtlenekkel való találkozásaitok??Engem tisztára kiráz a hideg az ilyenektől.

2013. nov. 23. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
pontosan mi is a felelotlenseg szerinted...? vagy mire kene allergiasnak lenni? esku de nem ertem mire akarsz kilyukadni.
2013. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szószerint értem az allergiát.Arra vagyok kiváncsi ,hogy a nálatok történt e már olyan eset amikor valaki negyon meglepődőtt ,hogy a cicus bent van meg ilyenek.Nekem a feleőtlenség az ,hogyha valki 100 macskát tart és azok tovább szaporodnak.
2013. nov. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!