Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy valószínűséggel a cicám...

Nagy valószínűséggel a cicám epilepsziás, mit tehetek ha újabb roham jön rá? Hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
A cicám nagyon úgy néz ki hogy epilepsziás, és azt szeretném kérdezni hogy ha ne adja Isten de ha újra ilyen rohamok/rángások következnek be mit tudok tenni közbe vele.Segíteni akarok neki, nagyon sajnálom mert nagyon közel áll hozzám. Olvastam már sokfélét de az egyik cáfolja a másikat és így tovább, egyszer azt írják hogy a roham közben ne érjünk cicánkhoz, a másik pedig hogy emeljük fel és kicsit rázzuk meg kedvencünket. Olvastam olyat is hogy ha leöntjük hideg vízzel az is segít. Nem tudom mit tegyek ha újra előfordul.segítsetek!!SOS.

2013. nov. 25. 13:00
 1/1 Imola Ágnes ***** válasza:
Vidd orvoshoz, állapítsa meg, hogy tényleg epilepsziás-e. HA igen, akkor ha kell felír kezelést, és tőle kérdezd majd, hogy olyankor mi a legjobb neki.
2013. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!