Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a macsek?

Mitől hányhat a macsek?

Figyelt kérdés
ELég gyakra kipakolja a kaját (szerencsére mindig a szőnyegre mert tudja, hogy azt szeretem), de mitől lehet? Mástól is hallottam már, hogy néha hányt a cicája, de én elég gyakran tapasztalom. Amúgy betegnek nem látszik nem tudom elvigyem-e dokihoz. Túl sokat adnék neki és nem tud mértéket tartani? vagy nem rágja meg rendesen? mert az látszik, hogy sokszor egész darabokban van benne a száraz kaja.

2013. nov. 25. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a macskák folyton nyalogatják magukat, a szőrcsomót is ki szokták hányni, de ha tényleg betegnek látszik vidd állatorvoshoz, ő tud majd segíteni:)
2013. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem látszik annak :D nem mondom, hogy naponta előfordul, de 2-3 naponta biztos, ez normális lenne?
2013. nov. 25. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális. Lehet egy csomó dolog miatt.A hányadékban szokott lenni szőr???Macskafű van a házban??
2013. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha van is nagyon minimális, macska fűvet meg nem szereti, így jó ideje nincs
2013. nov. 25. 16:43
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Pont most értünk haza a cicámmal az állatorvostól-harmadik napja járunk -szurikat(3/alkalom)kapott,mert egy hétig majdnem minden nap hányt-kaját,szőrt is.Ő is jól volt,evett,ivott,játszott..

De én inkább megnézettem.Nagyon sok oka lehet: felhalmozódott szőr a belekben, bélgyulladás (nálunk talán ez lehet)-kajától,v allergia kijött, esetleg férgesség, vagy bármi más is..

Vidd el inkább,mint hogy nagyobb legyen a baj. És ha nem eszik füvet, akkor maláta paszta a szőroldásra (de amíg hány,addig ne)

2013. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm :)
2013. nov. 25. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

szia


Sikerült kideríteni hogy mi a probléma a macsekkal?

Nekem is sajnos hasonlo problémám van. Én arra gyanakszom h a macska kaja nemjó amit kap. Ilyen tasakos eledel és véleményem szerint ugyanazon márka és tipus között is nagyon sok a minőségbeli eltérés néha. Elég ha egy pár honappal később veszem ugyanazt... Így nemtudom sose h ugyanazt a megszokott bevált kaját adom e neki vagy se...


Kedves kérdező! Ha esetleg van pár perced, írd meg kérlek, hogy mi volt a te esetedben, remélem ti már túlvagytok a problémán.


köszi

2014. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!