Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja? Nem eszik és...

Rusz Réka kérdése:

Mi a baja? Nem eszik és állandóan fekszik! Ugye nem beteg!?

Figyelt kérdés
Nem ezsik csak fekszik. Régebben sokkal energikusabb volt: Mindig kergette a lábam, egyfolytában labdázott. Ha lehet minnél hamarabb válaszoljatok akkor most beteg vagy nem!?
2013. nov. 25. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy beteg. Az enyém is így mutatta ki. Az lene a legjobb, ha megvizsgálná egy állatorvos. Interneten keresztül, látatlanban sajnos nehéz megállapítani.
2013. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor elviszem :(
2013. nov. 25. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik ott már gond van. Mindenképp állatorvos. Ne félj kb csak 2000 ft lesz. :)
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem szeretnélek ilyesztegetni, de szerintem elég beteg...

Az én macskám is ilyen volt. Nem evett,és csak feküdt a helyén. Próbáltam megintatni még cumisüvegből is de nem akart inni, se enni.. Egyik reggel pedig meghalt..

Szerintem sürgősen vigyétek el állatorvoshoz....:c

2013. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MeghalÍ? Akkor inkább gyorsan elviszem nekem ne mennyen el ez a kis angyal! :_(
2013. nov. 26. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ideje lenne. Csoda hogy még él. Rég el kelett volna vinni! Ki fog száradni. Tud Pisilni és kakilni? Legalább vízet iszik? Minél hamarabb vidd állatorvoshoz. Magától nem fog meggyógyulni. Hidd el. Sajnos tudom :( . Bármelyik órában elpusztulhat. Hiába nem látszik rajta!
2013. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cicáknál a levertség, az evés-ivás hiánya bizony komoly problémára utal. Minél előbb vidd, orvoshoz, nehogy késő legyen! A viselkedését okozó betegség mellett a kiszáradás is komolyan fenyegeti.
2013. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Mindent köszönök! Már sokkal jobban van :)Úgy 4 nap volt csak de remélem nem lesz komolyabb baja. Most már eszik, iszik, pisil, kakil. (Jelölget :D)

Az a lényeg, hogy nem volt nagyon súlyos szerintem csak nagyon bepánikoltam. És még egyszer köszönöm a segítségeket!

2013. nov. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!