Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kóbor cicát!...

Találtam egy kóbor cicát! Keresi az anyját. Mivel tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Hazahoztam és egyfolytában nyávog,az ujjamtól a fülemig mindent próbált már szopni,arra gondoltam,hogy azért nyávog mert az anyját keresi. Mit tudok ezzel tenni? Egyébként nem olyan kicsi a cica,eszik is rendesen. Cumisüveget kipróbálhatnám?
2013. nov. 29. 05:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Attól hogy szerinted kóbor nem biztos, hogy tényleg az.
2013. nov. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha eszik, akkor nem kell cumisüveg. Ha kicsi, akkor régebben fecskendővel adtam neki tápszert.

Egyébként hol találtad? A szomszédomnak tegnap tűnt el a cicája Budapest XII. ker-ben. Bár ő már több mint egy éves, feket-fehét.

2013. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem budapesti vagyok,faluban lakom. Kedves első válaszoló,a cicát több napig láttam kóborolni és pont a nyávogása miatt figyeltem fel rá. Kérdeztem a környékbelieket,azt mondták ha az övék lenne akkor is örülnének ha elhoznám. Bezzeg,ha ott hagytam volna,akkor én lennék a sz*r,mert miért hagyok az utcán egy állatot,így pedig már azért vagyok az,mert ellopom... Vártam,hogy mikor írja valaki! ;) Ha meg volt gazdája és ott hagyta az utcán akkor neki nem való macska. Pont.

Második - köszi,nem az evéssel van gond,szerintem már legalább fél éves,csak arra gondoltam,hátha van cicáknak is cumi,mint pl egy gyereknek :))

2013. nov. 29. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként van cicáknak is cumi. :) Állatpatikában lehet venni. Meg macska anyatej pótló. Én 2 kismacskát így neveltem fel. :)
2013. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként van cicáknak is cumi. :) Állatpatikában lehet venni. Meg macska anyatej pótló. Én 2 kismacskát így neveltem fel. :) Csak vigyázni kell, nehogy megfuljon. Hagyni kell had szívja ő. Kicsi szünettel, had tudjon nyelni is közben. :)
2013. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Fél éves cicának nem kell szerintem sem cumi,sem anyatej pótló! 4 hetes koruk előtt dobta el a macskám a kölykeit,4 kicsit szopiztattunk macska tejpótló tápszerrel! 5 hetesen már alutasakost,6 hetesen már tápot ettek! Azóta sem eszik meg a tápszert,pedig próbáltam,hogy a vizükbe rakok egy kicsit! Picinek is utálták,csak akkor ettek rendesen,mikor már annyira éhesek voltak,hogy muszály volt azt cuclizniuk,mert még nem tudtak mást enni,hiába próbálkoztunk! Mivel mi nevelgettük őket,így ők is minket próbálnak szopizni,már 14 hetesek lesznek,a doki szerint minket tekintenek anyának,és ez a szoros kötödés jele! Szerezz be egy kisebb párnát,húzz rá egy picit nagyobb huzatot,és amikor szopizik,azt rakd oda,hogy azt szopizza! Ha jó húsban van,akkor tényleg lehet gyazdija,és lehet hiányzik is valakinek! Ez csak tipp! Viszont! Azzal nem értek veled egyet,hogy miért hagyja a macskaáját valaki az út mellett! Köztudott a macskákat nem lehet egy kerítéssel bezárni az udvarba,mint a kutyákat! Az egyémek járnak a szomszédba,a mezőre,a szántóföldre ... Nem én hagyom a szántóföldön,hanem ő megy oda! De ügyesen tetted,hogy gondoskodsz róla,azért még egy kicsit kérdezősködj,nem-e hiányzik valakinek! Jó?
2013. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány kiló a cica?
2013. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mértem meg,de fél kg-nál nem több.
2013. nov. 29. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Fél klónál nem több??? Jézusom,akkor az a macska nem hogy nincs fél éves,de még 3 hónapos sem!

Az én cicáim 2-án voltak 14 hetesek,és 1,22 kg,és 1,41 kg-osak! És testvérek! 11 hetesen voltak kerek 1 kilósak!

szóval ma 3 hónaposak,és 1 hetesek,és kb. 1,5 kg/macska!

Mindenképp vidd el állatorvoshoz,és adj neki junior kaját,meg féreghajtót,mert ha férges elkaphatod tőle! Bolhátlanítsd,de ne samponnal,mert semmit nem ér,kölyöknek való cuccot kérj a dokitól! Van fürdető ampulla,meg spot on készítmény,ami jó,nálunk bevállt!

Meg van még a cica?

2013. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg van,nagyon szép! Megvettem már neki a.dolgait,tálca stb.. és bevásároltam kajából is,szobatiszta. A bolhákat is kiírtottuk,remélhetőleg. Ezt meg lehet előzni valamivel? Félek,hogy újra lesznek!
2013. dec. 6. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!