Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinetek nagyon buta voltam?...

Szerinetek nagyon buta voltam? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
A cicánkat éjjelenként néha kiszoktuk tenni az erkélyre..(1.emeleten lakunk) és elment..Hol lehet? Nem találjuk sehol..annyira féltem :(( Nagy hülyeség volt kitenni?:// Mit csináljak?:(
2013. nov. 29. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy ,nagy hülyeség volt kitenni. Az egyik ismerősöm Perzsáa is igy szökött el.Miért engedtétek az erkélyre??
2013. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagy hülyeség éjjelente kitenni! Egyeltalán megkapott minden oltást? Mert ha csak a kombit,akkor nem is szabadna kiengedni pl.! Meg egyeltalán hogy képzelted,hogy szerencsétlen kint fagyoskodik éjjel? Egy lakásban tartott macska könnyen megfázik,és nem hiszem,hogy 15 ezret költenél a kezelésére,ha ennyire nem érdekel! Hol lehet? Bárhol! Km-eket képesek megtenni,ha nem üti el az autó,ami könnyen megesik,vgy nem fogja meg egy kutya,esetleg róka ... vagy ha nem eszik meg valami mérget ...
2013. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mit csinàljak. :'(
2013. nov. 29. 20:08
 4/5 anonim válasza:
Te szerintem nem tudsz semmit tenni. Sajnálom volt cica, nincs cica, te vállalsz érte felelőséget (könnyen beszélek, mert mi nekünk kertes házban van) de ez ellen sajnos nem tudsz semmit csinálni vagy ha a szüleidtől nem kapsz karácsonyi ajándékba egyet és arra jobban vigyázol. Majd írja ha esetleg meg lesz, ok? Drukkolok ;)
2013. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény cica... rá már keresztet vethetsz. Ne legyen többet se cicád, se semmilyen állatod, hogy lehetsz ilyen felelőtlen hogy kiraksz egy érző, élőlényt éjszakára a mínusz fokokba?
2013. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!