Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikonos alom. Melyik a...

Szilikonos alom. Melyik a legjobb? Milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
Mi most Claude almot hasxnálunk de az nem a leg jobb.3 nap után már ki kell dobni az egészet.A Tascóban láttam ,hogy van szilikonos alom.Az meddig tart ki??Melyik a legjobb fajta??

2013. nov. 30. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szilikonos és szilikonos között nincs nagy különbség, esetleg a kristályok formája. A gömbölyű mindenhová szétgurulhat.

Nálam egy cicának kb. két hétig elég eg kisebb zacskó, úgy, hogy a kakit minden nap kiszedem belőle.

Többfélével próbálkoztam, de a szilikonos vált be a legjobban.

2013. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem bár milyen alom van nekik max három nap és cserélve van de rögtön szedve belőle az... viszont nem teszek bele sokat 2-3 naponta kiöntöm kifertőtlenítem, kiöblítem már mehet is az újabb réteg :)
2013. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is eddig tesztelgettem az almokat, míg végül rászántam magam, hogy szilikonosat vegyek. 2500 Ft volt a 8 liter. Nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig csak a felét öntöttem bele. Eddig az volt a bajom, hogy a pisi leült az aljára és nagyon nehezen tudtam csak felkaparni. Ennek viszont könnyű az állaga, naponta kétszer átkeverem, kakit este kiszedem. Két hét után kezdett el elszíneződni a pisitől az alom, szerintem egy héten belül cserélem. Szerintem nem kell rá sajnálni a pénzt, mert megéri!
2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!