Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnek venni egy kiscicat....

Szeretnek venni egy kiscicat. Milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy kiscicat. Valami olyan fajtat keresek/ hogy ne legyen agressziv ,legyen jatekos, lehessen bent is tartani a szobaban, ne legyen rovid szoru, legyen kozepes vagy a kozepestol a hosszu szor koze essen. Van egy nagy udvarom meg egy jatekos kutyusom (Border Collie). Szeretnem, hogy a labamnal alugyon meg hogy legyen szelid! Kerlek valaszoljatok!
2013. dec. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el menhelyre és válassz magadnak.Amelyik odajön,vagy megtetszik.
2013. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A macskák mind-mind különbözőek egy kicsit, de egy menhelyről befogadott állat sokkal hűbb a gazdához általában. Nyugodtan válassz onnan, így ráadásul még meg is mented őt. Viszont arra készülj fel, hogy egy macska nem olyan mint egy kutya. Nem tudod idomítani, ott fog aludni ahol akar, és akkor hagyja magát simogatni amikor akarja.
2013. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is menj el egy menhelyre. Nagyon sok gazdára váró cicus van ott. :)
2013. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj menhelyre.De amúgy én sziámi-t választanék.:))
2013. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ragdoll
2013. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind1gyik fajta cuki. De ha beteg szaladni kell velük állatorvoshoz. Ha macskát szeretnél vállald érte a felelősséget is. :) Tejet ne adj neki mert menni fog a hasa.
2013. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Maine coon- nagy termetű,szép félhosszú szőre van, benti állat,de viheted felügyelettel ki is és ráadásul kicsit kutyásan viselkedik néha..

Nálunk a bc és az mc (ez tetszik) jól elvannak,a kutya szerintem azt hiszi, hogy a macska vmi kisebb kutya lehet...

2013. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
brit kék.gazdiközpontú,mindenhova követi,okos, selymes nem rövid és nem hosszú bundája van,egy játékos bohóc.
2013. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!