Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszéd macska mindig átjön...

Szomszéd macska mindig átjön mit tegyek?

Figyelt kérdés
NEkünk is van egy cicánk,már csináltunk neki házat is kinnt hogy nem fázzon meg de az az b*nkó kövér másik dög, folyton átjön ,itt végzi a dolgát, beköltözik a mi macskánk házába,sőt néha még bántja is. Elkapni viszont soha nem tudjuk.

2013. dec. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
jó erős vizipuska
2013. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek be a macskátokat.
2013. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megcsinálni a kerítést, levágni a faágat szóval megszüntetni az útvonalát.


Hidd el a macskákat csak nagyon minimális mértékben lehet nevelni. Tudom mert nekem is voltak/vannak cicáim.


Makacs, öntörvényű kis dögök azt csinálnak, amit akarnak.

Az én szomszédomban is van egy belevaló kandúr. Én nagyon bírom, nem zavar ha átjön de a gazdáit igen. Hiába szólnak rá, csapnak a fenekére akkor is bejön hozzám.

Gyakran leszökik a pincébe hiába kiabálnak rá. A sokadik alkalomnál kiporolták a kis fenekét /na nem kell megijedni a gazdinak jobban fájt/ de az sem hatott.



Szóval meg kell szüntetni a bejárási lehetőséget. A saját cicád is bevihetnéd. Én sosem tudnám kint hagyni. A házikó valamit véd de azért az mégsem egy meleg otthon, ahol olyan kényelmesen érezhetné magát. Megfagyni nem fog ugyan de nem is olyan meleg, kényelmes.


Néhány szobát be kell zárni, ahová nem mehet és belül egy kis vackot kialakítani neki. Kevésbé lenne stresszes neki távol lenne a dagitól.

2013. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedj ki a házból minden rongyot/párnát/szénát/bármit ami benne van. A macsekodat aznap vidd be a házba. Rejtőzz el. Várd meg, amíg a hájas disznó elfoglalja a házikót, aztán célozd be a slaggal és fürdesd meg jóóóó alaposan.
2016. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!