Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet enni adni 5 db 2...

Mit lehet enni adni 5 db 2 hetes kiscicának?

Figyelt kérdés

Ma este találtunk az utcán 5 db kb 2 hetes kiscicát. Még szemeik sincsenek kinyílva.

Mit tudok velük kezdeni? Mit tudok enni adni nekik és hogyan?

Mi előtt bárki azt mondaná, hogy keressek egy anya macskát azt már próbáltam, de nem találtam.


2009. nov. 21. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből kizárólag macskáknak való tejet adni
2009. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk ilyenkor már ilyet nem lehet kapni. A sima tej valamivel keverve nem jó?
2009. nov. 21. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Hihi,milyen aranyossak lehetnek:)Tudom most nem tudsz venni,de a kecsketej lenne nekik a legjobb,piacon lehet kapni!
2009. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy macska tejpótló tápszert..!
2009. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
A kiscica más tejektől megbetegszik mert laktózérzékeny és hasmenése is lehet...,adj nekik vizet,mig macska tejpótló tápszert nem tudsz venni mihamarabb!!
2009. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Minden benne van, amit tudni kell az ilyen anyátlan kicsit felneveléséről.

2009. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Állatorvos mondta: adhatsz nekik tehéntejet, egy kis vajjal, hogy zsírosabb legyen nekik. Nem lesznek betegek a tejtől, mert pici korban még bírják, inkább akkor lesz bajuk, ha nem esznek.

Vízzel semmit se érsz az hülyeség, nem tápláló!

Fecskendőből adhatod nekik!

2009. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne fecskendőből, hanem inkjább cumisüvegből. a fecskendőtől könnyen félrenyelnek és megfulladnak.
2009. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én cicám is 2 hetes volt,amikor befogadtuk.

A legjobb,ha állatkereskedésben veszel anyatejpótló tápszert és azt cumisüvegben adod nekik.Az elején nem lesz könnyű velük,mert nem akarják majd bekapni a cumit,de mi úgy csináltuk,hogy a nyaka köré konyharuhát tekertünk és lefogtuk,hogy ne tudjon kapálódzni.Persze vigyázz rá,hogy ne fogjátok nagyon szorosan.

Nem tudom,hogy milyen állatorvos lehetett,aki azt mondta,hogy tehéntejet lehet adni a cicáknak,de ne tedd.Pont,h ilyen kis korban a kismacskák gyomra nem bírja a laktózt.A mi állatorvosunk külön felhívta rá a figyelmet,hogy semmiféle képen se adjunk neki sima tejet.Nem szabad.Sokan írják,hogy ők azt adták a macskájuknak stb.De ilyen pici cicáknak nem szabad adni tehéntejet.

Ha bármilyen kérdésed van,írj nyugodtan nekem emailt,mert ahogy már említettem az én kiscicám is 2 hetes volt,amikor hozzánk került,mi neveljük a párommal.Most 3 hónapos lesz 2 hét múlva. :)

2009. nov. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!