Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek a bolhairtó nyakörv ha...

Minek a bolhairtó nyakörv ha mégis van a cicában bolha?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 20:53
 1/9 anonim válasza:
Hogy erre is költsél :).
2013. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom mi frontline combot vesszünk nekik és tökéletes bolha, kulancs ellen is igaz drágább is mint bolha nyakkörv.
2013. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A bolhairtó nyakörv nem azért van hogy nem lessz benne hanem, hogy ne kapjon fertőzést a cica a bolháktól!

Nekem igaz kutyám van de neki is kullancs és bolhairtó nyakörve van de volt már benne kullancs és igy semmi baja nem lett! Igaz bolhát még nem találtam benne!

2013. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nyisziati válasza:
Ahogy én tudom, a bolhák az állatok szeméhez járnak inni, ezért mindenképp átmennek a nyaki területen, így ha van rajtuk bolhairtó nyakörv, ez elpusztítja őket.
2013. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Atti60 válasza:
Én is úgy tudom, mint az előttem hozzászóló, azzal a kiegészítéssel, hogy a bolhák az állat almában élnek és szaporodnak, csak táplálkozni járnak az állatra. Ezért, ha bolhás, a fekhelyét is érdemes átnézni, kitakarítani.
2013. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jó kérdés! :D
2013. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vikcy válasza:
Ez egy jó kérdés. AZ én cicámnak vettünk bolha és kullancsriasztó nyakörvet. Előtte nem volt benne bolha, de kullancs az rengeteg, ezért is vettünk neki. Aztán azóta, igaz kullancsa nincs, de bebolhásodott. Na ez hogy lehet? :D
2013. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valójában minden hasonló cuccból a kontaktus útján szívódik fel a hatóanyag a bőrbe. Ha az élősködő a szerrel átitatott bőrből táplálkozik, akkor elpusztul. Szal nem egy életbiztosítás az állatnak.......Viszont ha mosogatószeres vízben megfürdeted, jól eltávolítható a bolha. A mosogatószer hatására a víz a szőr közé is betud folyni, így kimosható a bolha. Egyébkén a víznek esélye sincs h a bőrig lejusson, ugyanis a szőr közé szoruló levegő nem engedi!
2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy több má ne legyen!
2013. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!