Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások, ti hogyan véditek...

Macskások, ti hogyan véditek meg az otthoni ruháitokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon is normálisan kinézni, nem úgy, mint egy szakadt hajléktalan, de a macskáim egyszerűen mindent kihúznak, kiszaggatnak. Akárhányszor az ölembe vagy a hasamra ülnek, azonnal elkezdenek dögönyözni, és a karmukat sem mindig húzzák be. Ti hogyan oldjátok meg, hogy ne legyen minden otthoni cuccotok szakadt?

2013. dec. 2. 12:30
 1/4 Lienah ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most sokan lehurrognak, de nálunk a karomvágás bevált. Kicsi korától kezdve vágjuk a karmát (nem őrült módjára, de mindig lecsípünk a végéből), így nem olyan hegyes, hogy kihúzza a ruha szálát...

Mondjuk nekünk "szerencsénk" van (bár ne így lenne), nem egy ölbecica..

2013. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem működik, mert nem csak bent vannak, hanem mivel kertes házban lakunk, odakint is. Elég sok kutya van a környéken, szóval végzetes lenne, ha levágnánk a karmukat, és nem tudnának bármikor felszaladni egy fára. A macskának a karom kapaszkodáshoz kell. Ha csak szobacicák lennének, megoldás lenne, de így nem. Azért köszi az ötletet!
2013. dec. 2. 15:35
 3/4 Lienah ***** válasza:
Jah, hát igen, erre bevallom nem is gondoltam... Mármint hogy kinti cicák...:( Kár hogy nem tudtam segíteni:(
2013. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kb állandóan törölközőt vagy vastag kendőt tartok a vállamon (mint mikor a fiam pici volt), és valahányszor leülök, gyorsan az ölembe terítem, megelőzve az első felugrót.És ez a szőrtől is véd :)
2013. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!