Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos fiú cicámat mivel...

5 hónapos fiú cicámat mivel etessem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
macska eledellel?!
2013. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kutya táp xdd
2013. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jópofik vagytok, de ezt én is tudom. Arra gondoltam kinek melyik táp és konzerv vált be a legjobban, ami még kifizethető.
2013. dec. 3. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez is változó.

Tápot bármikor ehet, az olyan lájtos kaja, de mégis kaja

a konzerv már lakatósabb dolog.

igazából szerintem tápot kiszórsz neki és nap közben majd megeszi

napi 1-2x meg kivágsz neki egy kisebb adag konzervest és kész.

2013. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mellékesen nem mi vagyunk "jó pofik", hanem te tetted fel hiányosan a kérdést.
2013. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ok, az észrevétel jogos, feldobott labdát nehéz nem leütni...

Egyébként két nagy konzervet simán megeszik de csak a drágább fajtát. Szóval válogat ezért vagyok bajban. A száraz tápot szinte nem is eszi. A felvágottakat szereti és a nyers húst is, maradékból is eszeget, szóval haspók. Olyan megoldást keresek ami anyagilag is kifizethető és a cicusnak is jó.

2013. dec. 3. 09:57
 7/13 anonim ***** válasza:

a kutyám is pont ilyen.


ha éhes lesz úgyis megeszi. :)

illetve még lehetne esetleg okoskodni, hogy valami fűszerrel megküldöd a kajáját, hogy jobban rákapjon (bár nem tudom mivel, de talán nem rossz az ötlet)

Próbálgasd végig az olcsóbb középkategóriás kajákat aztán amelyikre a legjobban gerjedt olyat kell venni..

én is így csináltam, vagy 4-5 féle kutyatopot kipróbáltam, mire találtam 1-t amit elég jól eszik.

a konzerves cuccok meg... ha éhes volt elég gyorsan befalta :)

De azért ne etesd túl a macskát, mert elhízik, könnyen túlzabálják magukat, meg nem árt rászoktatni gagyibb dolgokra, mert ha megszokja a jót utána már nehéz lesz mással etetni

2013. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha egyébként is járok hentesnél, veszek neki is húst. Úgy látom az tetszik neki a legjobban. De sok helyen olvasom hogy nem szabad azt adni neki. Nem tudom eldönteni, arra gondolok csak a állateledel gyárak lobbija....

Szerinted?

2013. dec. 3. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is olvasgattam, hogy kutyának ne adj krumplit meg tésztát meg csokit meg stb...


Hát nem tudom, persze biztos nem a legjobb, de tőlem gyakran kapott sült krumpli maradékot amíg elég nyugisan megevett, tésztát is elnyalogatja

csokit, meg nem szoktam adni neki, de amint meglátja, hogy az van a kezemben, rögtön megtanul 2 lábon járni és piruetett mutatt be, ha olyan rossz lenne neki azt érezné.

mintahogy ha romlott ételt eszel te sem eszed tovább és ha rosszul lettél tőle valószínűleg megjegyzed..

állatok is nevelhetőek, csak tudják, hogy megtudják e enni vagy sem.

Bár mondjuk macskának hús, végülis a konzerves macska kajába is az van nem? illetve, mindenféle állati maradvány ledarálva... megfőzve és telinyomva takonnyal

Hát figyelj, ha megeszi megeszi :)

valamiben egyszer úgyis meghal.

meg nem hallottam még olyanról, hogy meghalt volna valami állat, mert a gazdája olyannal etette amivel nem kéne. (kivétel a méreg, de ez már szélsőséges dolog)

2013. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jól van bátrabb leszek, legfeljebb sűrűbben féreghajtózom.

Köszi mindent.

Andi

2013. dec. 3. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!